Wpis z mikrobloga

@Saprofit: jeśli nie rozumiesz co napisałam to zapytaj ja Ci wyjasnie,że komentarze typu "dyskryminacja mezczyzn" to woda na młyn,żeby ludzie kłócili się czy kobiety czy mężczyźni są ważniejsi. Wszyscy są wazni
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: dość beznadziejne... raz z faworyzowaniem dziewczynek, dwa z '* to żart'.

Czyli co, najpierw mnie wabią piątakiem, a jak wejdę to "no coś ty, nie rozdajemy żadnych pięciozłotówek"? Oby sklepy tego nie podchwyciły, już jest pełno ukrytych warunków w promocjach, a z takim podejściem mogliby robić promocje typu "do każdej kajzerki telewizor gratis*" (* - to żart).

Wcześniejsze ich tablice były zabawne, ta jest 0/10.
  • Odpowiedz
a tu nie chodzi o to, co powiedział nasz wspaniały Czarnek? że będzie walczył z otyłością wśród dziewcząt?


@harpiowata: Możliwe, ale przestaliśmy na tego durnia zwracać uwagę, więc mirek po prostu nie wiedział, sam pierwsze słyszę.
  • Odpowiedz
  • 0
@harpiowata

że będzie walczył z otyłością wśród dziewcząt?

Gdyby to nie Czarnek powiedział, to można byłoby uznać że miał dobre intencje. Powinno się walczyć z otyłością, szczególnie u dzieci.
  • Odpowiedz
@Fidel1 si, ale on powiedział, że trzeba walczyć koniecznie z otyłością dziewczyn, a otyłych chłopców jest w polsce chyba prawie 3 razy więcej XD zresztą grubych dorosłych mężczyzn też jest więcej. Kobiety bardziej o siebie dbają.

Więc trochę nasz kochany minister zabrzmiał jak głupek, bo nie ma pojęcia o czym mówi i przegryw, który ciśnie tylko po płci przeciwnej ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz