Wpis z mikrobloga

Hej @jakub_olkiewicz i @jordan2320 mam pytanko do Was. Co sądzicie o swoim pracodawcy @Krzysztof_Stanowski?
Nie jest Wam troche źle że pracujecie dla gościa ktory swoja morda legitymizuje działania pisu i jest ich pieskiem? Dali mu troche hajsu z orlenu, program w tvpis i siedzi cichutko, ma wywalone na cenzure mediow i to w którą strone to wszystko zmierza, liczy się tylko jego portfel.

Tylko nie mowcie, żeby nie mieszac sportu z polityka, tvpsport to inna redakcja itd. Dobrze wiemy ze tak nie jest, Stanowski swoim programem w TVP SPORT legitymizuje telewizje publiczna jako calosc i jasno pokazuje ze ma w dupie co obecny rzad robi z dziennikarzami, to smutne bo ponoc sam nim jest, ale kasa z Orlenu i naszych 2mld w tvp wazniejsza chyba.

Pytam Was nie żeby Was atakować, tylko uważam ze jestescie spoko ludzmi i troche mi szkoda ze ogladajac programy z wami nabijam kase Stanowskiemu, zycze Wam zebyscie otworzyli swoj kanal, ekipa ligi- + weszlopolskich + olkiewicz i milewski i by bylo cudownie.

I tak jeszcze apropos dzisiejszego oswiadczenia Krzysia ktory udaje ze nie wie o co chodzi w protescie i tlumaczy ze media walcza o kase xD (Mieciu go ladnie zaoral na TT tlumaczac debilowi ze nie chodzi o kase a o wprowadzanie ktok po kroku modelu wegierskiego prowadzacego do wyeliminowania niezaleznych mediow) i on nie walczy bo jak mu zabierali to nikt o niego nie walczyl. Krzysiu specjalnie dla Ciebie wierszyk:

Kiedy naziści przyszli po komunistów, milczałem,
nie byłem komunistą.
Kiedy zamknęli socjaldemokratów, milczałem,
nie byłem socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem,
nie byłem związkowcem.
Kiedy przyszli po Żydów, milczałem,
nie byłem Żydem.
Kiedy przyszli po mnie, nie było już nikogo, kto mógłby zaprotestować.

Po Ciebie też przyjda, nie martw się, prędzej czy pozniej bedziesz im juz niepotrzebny.

#weszlo #kanalsportowy #pilkanozna
  • 13
  • Odpowiedz
@nowszekontobezszansy
@RunAway268
@Ktssdss
@Mike_Oxmaul
@JoeGlodomor

To właśnie przez takich jak wy w tym kraju nigdy nic się nie zmieni, w przypadku innych redakcji nie łączy ich się w żaden sposób z polityką podobnie jak poprzednich redakcji sportowych TVP. Ale w tym wypadku należy postąpić inaczej bo trzeba pamiętać jaki jest jedyny cel istnienia telewizji publicznej dla obecnego rządu - pozyskanie i utrzymanie wyborców w postaci żelaznego elektoratu. Tak, nawet to że TVP
Ramzi96M - @nowszekontobezszansy 
@RunAway268 
@Ktssdss 
@Mike_Oxmaul 
@JoeGlodomor 
...

źródło: comment_1613076690tsPnZNKuu9zNJx9lEM77Bj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowszekontobezszansy
@RunAway268
@Ktssdss
@Mike_Oxmaul
@JoeGlodomor

Właśnie mi się przypomniało w tym dla was apolitycznej i niepowiązanej z innymi redakcją TVP Sport pracuje niejaki Rafał Patyra który prowadzenie studiów przed meczami oraz innych programów sportowych łączy z prowadzeniem Teleekspresu na TVP1, który dziwnym trafem ukazuje informacje w podobny sposób jak w Wiadomościach.
Ramzi96M - @nowszekontobezszansy 
@RunAway268 
@Ktssdss 
@Mike_Oxmaul 
@JoeGlodomor 
...

źródło: comment_1613078815rnUU5lrAlzpRiOhlmj0sNu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz