Wpis z mikrobloga

@smierdakow: nie no, zajebisty protest. Na pewno pójdzie w pięty wyborcom pisu, którzy i tak oglądają głównie tvp, a nawet jak nie to nie zrozumieją o co chodzi XD Ty piszesz o narodzie idiotów. Idiotą jest ten, kto liczył na jakiekolwiek zrozumienie wśród tych polskich #!$%@? debili. Pierwsze o czym pomyślałem widząc te czarne plansze to właśnie wszelkiej maści Janusze i Grażyny pieklący się, że hurr durr oddajcie mnie telewizję
  • Odpowiedz
@smierdakow: ty jesteś idotą, nałożenie podatku to nie jest kaganiec, w innych krajach nie ma z tym problemu. wykopki płaczą bo tuzy medialne bedą płacić więcej... Jak wprowadzali inne podatki to żadne z tych mediów nie protestowało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anoniemamowy: nie wzrośnie bo nie ma do tego podstaw. Mam podpisaną umowę na określoną kwotę i mogą mnie pocałować w trąbkę ani złotówki więcej nie dostaną. Dostanie się za to nowym abonentom ale to może zniechęci ludzi do tv i w sumie dobrze.
  • Odpowiedz
  • 0
ale chwileczkę drogi panie. Ci ludzie się z TVNem ani z Polsatem ani z nikim innym na nic nie umawiali.


@wojtek_bez_portek: Gdy ktoś ma abo w Polsacie to się umawiał. W abo miały być takie i takie kanały. Ja rozumiem, że polsat nie ma wpływu na to co leci na TVN czy gdzie indziej, ale, jak mniemam, ma na to co w Polsacie.
  • Odpowiedz
@Halbr posłuze się starym mirko argumentem

To inna redakcja


Mogli umawiać się z Cyfrowym Polsatem na dostęp do kanałów a nie na ich treść. Tak jak pisałem, równie dobrze mogliby się obrazić, że oni by chcieli oglądać filmy familijne a o 20 jak na złość lecą sensacyjne.
  • Odpowiedz
  • 0
@wojtek_bez_portek Myślę, że przeciętnego uzytkownika niespecjalnie obchodzą podziały w ramach grupy kapitałowej.

I nie, Twoja analogia jest nietrafiona. Użytkownik chce by leciały jakieś programy. Godzi się, że nie wszystkir mu podejdą. Tutaj mamy jednak nie wystwiętlanie czegokolwiek.

Jbc to ja popieram ten protest i nie rozumiem ludzi, którzy nie mogą przezyć kilku godzin bez telewizji. Natomiast patrzę na to pod nieco innym kątem.
  • Odpowiedz