Wpis z mikrobloga

Poprawcie mnie, jeśli się mylę:
- lewacy lubują się w pokazywaniu wszelakiej różnorodności
- lewacy kochają pokazywać pary różne rasowo (niekoniecznie różnopłciowe, ale to nieistotne)
- lewacy uwielbiają akcje bodypositiwity, zwalczanie fatszejmingu (ale tylko wobec kobiet)
- lewacy promują naturalność, zwalczają fotoszopowanie, golenie pach, pokazywanie świata upiększonego (najlepiej w galerii sztuki nasrać, bo to prawdziwe, naturalne, międzyrasowe. Staroświeckie obrazy rzeźby to patriarchalny szowinizm)

We wszelkich spotach pokazywani są bardzo nienaturalni Murzyni - przebrani za inżynierów, trzymający lutownice za gorący grot, przebrane Murzyny w garnitur, wyglądające nadal jak diler metaamfetaminy, często u boku atrakcyjnych świnek. Przecież to zakłamywanie rzeczywistości. Każdy wie, że para między rasowa wygląda inaczej.

Co by lewaki zrobiły, gdyby w spotach reklamujących Koziki Centralne pokazać prawdziwe, realne pary mieszane. Można zatrudnić prawdziwą murzonofilkę z jej własnym Murzynem. Takie jak na zdjęciach poniższych?
Szczególnie licze na opinię dyżurnych lewaków typu @Jariii

#lewackalogika #bekazlewactwa #ankieta #murzyni
pinkfloyd12 - Poprawcie mnie, jeśli się mylę:
- lewacy lubują się w pokazywaniu wsze...

źródło: comment_1612911161rJygMM9aUoay83jjawQTNw.jpg

Pobierz

Co by lewaki zrobiły?

  • Piałyby z zachwytu: różnorodność, bodypositiwity! 22.0% (9)
  • Oburzyłyby się, że gruba baba pokazana z Murzynem 9.8% (4)
  • Oburzyłyby się, że Murzyn pokazany z grubą babą 14.6% (6)
  • Przepaliłyby im się styki 53.7% (22)

Oddanych głosów: 41

  • 8
@pinkfloyd12: Po co mnie wołasz? W dupie to mam. Tak, wiem, wszystko co nie jest Korwinem to komunizm. Ale macie nawalone we łbach xD Ja nawet nie mam poglądów lewicowych. Zresztą wiadomo w pierwszej na Bosaka, w drugiej na Dudę. Pozdrawiam!
@Harnoldziarz: Grubych ludzi należy penalizować, nie wpuszczać czarnych emigrantów, zwolenników konfederacji wysłać do ich mocodawcy w Moskwie, antifiarzy do Berlina i zalegalizować aborcję do 18 roku życia. I będzie prawie normalnie.