Wpis z mikrobloga

@RETROWIRUS: kiedyś czytałem foliarską teorię o tym że po kosmosie latają jakieś termocośtam i jak cie trafi/przedmiot to ten się zapala :D. Także można powiedzieć że właśnie uszedłeś z życiem! Leć wysłać totka
  • Odpowiedz
@tenportaltodno: jaki bait? Gdybym wiedział, że coś takiego się wydarzy, to zrobiłbym zdjęcie okna przed tym zajściem. Nic ponadto nie przypalałem, nic nie robiłem. Faktycznie obok stoi lusterko, ale to niemożliwe, żeby ono było powodem. Jedyne co to otworzyłem okno i jak wróciłem to już było przypalone.. Jedyna dla mnie słuszna teoria to, że coś gorącego z pobliskiego komina wleciało mi do pokoju i przykleiło się do plastiku, tworząc takie o
  • Odpowiedz
@Rossomak: jesli okno bylo otwarte to dziwne, ze nadpalila sie rama skrzydla okna jak i sama rama okna ktora sie nie rusza

sprawdz czy okno nie dotyka czegos goracego, lusterko moglo sie obrocic przez wiatr
  • Odpowiedz
@Rossomak: jeśli to nie bait - to już było wcześniej, ale dopiero teraz to zauważyłeś. Mogło być jak sugerują lusterko, ale raczej takie wklęsłe, powiększające. Mogło coś być o okno oparte.
  • Odpowiedz