Wpis z mikrobloga

generalnie jestesmy w w tak zwanym bulls run crypto co oznacza ze jest maksymalna presja na zakup nawet najwiekszego gowna w crypto swiecie (tysiace monet w czym moze 1% to projekty w ktore mozna cos zainwestowac), czyli ludzie pakuja kase bez zadnej oceny projektu z nadzieja na wielkie zyski. Schemat sie powtarza, nie jest identyczny ale podobienstw jest wiecej niz na normalnych rynkach finansowych. Jezeli chodzi o Cardano to wedlug mnie jest
@wykopek_pierdopek: hmm dzięki za odpowiedź. Najgorsze że nigdy nie wiadomo kiedy wyciągać. Sądzę że po prostu wtedy kiedy usatysfakcjonuje mnie zysk. Z wielkimi coinami jest już trudniej bo z nimi to kompletnie nie wiadomo. Chodzi mi o Ethereum i bitcoina. Swoją drogą polecasz kupić Ethereum? Wygląda że jest teraz na górce. A co jeśli ta owa dzisiejsza górka okaże się być dołkiem za rok ??
Sądzę że po prostu wtedy kiedy usatysfakcjonuje mnie zysk


@Frygus96: i tutaj sie z Toba w 100% zgadzam. Nikt nie moze zakladac ze zalapie sie na tak zwany peak. Jest wiele roznych strategi ale jedna z najlepszych polega na tym zeby po pewnym czasie inwestycji wyciagnac to co sie zainwestowalo (zakladajac ze market sprzyjal) i jezeli chesz zyc bez stresu to po prostu pozostawic inwestycje na "long term" co oznacza zapominamy,