Wpis z mikrobloga

Mircy elektrycy co ja narobiłem? Przyjadą po mnie? Raz strzeliłem w kabel pod płytkami, to wywaliło korki (te takie stare białe, nie różnicówki), to znalazłem jakieś inne po dziadku i wymieniłem. Ale drugi raz jak jebło, to nawet licznik prądu mi zgasł i już nic nie działa. Czy wywaliłem prąd w całym bloku? Jest nagle wszedzie cicho, tylko pode mną jakaś baba się drze. Przebieram się i uciekam. To nawet nie jest moje mieszkanie. I cyk fajrant, pora na csa. XD

#elektryka #pracaelektrykamnieniedotyka #remontujzwykopem #rozbiorka #kiciochpyta
TavarishPiesov - Mircy elektrycy co ja narobiłem? Przyjadą po mnie? Raz strzeliłem w ...

źródło: comment_1612608110yJvnFqfiUxDb9IJH6FAw1i.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • 0
@Tichy233 ale za drugim razem to drugi przewód przeciąłem, tak dziwnie poprowadzony dziadkowymi metodami, że nawet się nie spodziewałem. Ten pierwszy to ogarnąłem i zostawiłem to miejsce dla elektryka. Teraz bezpieczniki nic nie dadzą chyba, skoro licznik nie działa, który jest przed bezpiecznikami. A na klatce nie wiem czy coś znajdę, jest coś pod sufitem, jakaś blaszana skrzynka, ale w jednej części są kable od neta, a druga jest zamknięta na
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pacjent: jest gówniana, totalny sztrucel jak macalister. Miałem okazję robić tym w elektryce, jak się z tego #!$%@? wiatraka sypał pył to głowa mała, jest kompletnie nie przemyślana, poza tym z głowicy poszedł smar po 5 minutach pracy, w wymienionej już nie było tego problemu
  • Odpowiedz
@Pacjent: pracowałem nią z godzinę, to za dużo nie mogę powiedzieć, ale przez tę godzinę #!$%@?ła jak wściekła. Jak z trwałością przy dłuższym użytkowaniu to zobaczymy. Jak na razie jestem zadowolony z zakupu, 4,7J w zupełności wystarcza mi do tej lekkiej demolki. Tylko fajnie by było jak by dłuto było obracalne o 90 stopni, tej jednej rzeczy troszkę mi brakuje, ale da się przeżyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateusz5918: Co kupic do domu? Mam troche wiercenia w zelbetonym stropie, bo bede robil podwieszany sufit, kilka otworow pod puszki, troche kucia pod peszel. Ogolnie potrzebuje sprzetu taniego, dobrego i do wszystkiego, ale nie dla profesjonalisty, bo nie bede nia zarabial.
  • Odpowiedz