Wpis z mikrobloga

Wiecie czego ludziom najbardziej brakuje? Nie szczęścia. Tylko umiejętności cieszenia się drobnymi rzeczami, umiejętnoścci rozkoszowania się drobnymi chwilami przyjemności. Możecie powiedzieć: "hola hola morenek nie #!$%@?, po prostu jesteś biedakiem którego nie stać na PRAWDZIWY LUKSUS". Po części prawda, nie stać mnie. Jestem Polakiem i dosłownie codziennie #!$%@? cebulę. Na prawdę, do spagetti #!$%@? półtora główki. Gdyby miał pieniądze to robił bym dokładnie to samo co teraz tylko w Ameryce południowej bo tam cieplej jest po prostu. Wizja "luksusu" jest strasznie zakrzywiona w dzisiejszych czasach. Dziś biedacy mogą mieć bezpośredni kontakt z bogatymi. Ma to swoje zalety ale ma też wielką wadę, biedni albo średniozamożni przejmują od bogatych ich wizję luksusu i próbują ją wprowadzić w swoje życie co najczęściej kończy się porażką. Napompowany balon konsumpcjonizmu wznosi mażenia ludzi daleko w kosmos a taka podróż zawsze kończy się upadkiem. Bolesnym upadkiem, zderzeniem z zimną i twarda jak beton rzeczywistością że nie stać ich na to wszystko. W tym momencie już nie wiem o czym piszę ale przekaz jest prosty: cieszcie się z małych rzeczy, zróbcie zajebiste jedzonko, zacznijcie robić własne wino, napełnijcie wannę w 1/5 wodą i czilujcie bombę jak ja. Polecam 10/10

Pobierz MorenkaKnight - Wiecie czego ludziom najbardziej brakuje? Nie szczęścia. Tylko umieję...
źródło: comment_1612487247iuK7b9xQSOyaP9D4wAqOfT.jpg
  • 8