Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akayari: @Akayari: trochę jest papierków ale masz jako bezrobotny w urzędzie doradcę który może sporo pomóc, moi byli bardzo spoko. Lekarz pracy chyba najgorszy (przynajmniej w moim mieście), latanie, stanie po 3 godziny w kolejce ale to w sumie tak jak przy zwykłej pracy, wszytko zalezy od miasta. Niby dość mało pieniędzy, ale zawsze lepsze to niż nic i doswiadczenie jakies juz zdobywasz. Lepiej niz siedziec i nic nie robic.
@Akayari Polecam ci się zgłosić do Obi na Leonharda, pół załogi odeszło właśnie i na kasy szukają, a to ponoć fajna i przyjemna praca ( ͡~ ͜ʖ ͡°). A z ciekawości, długo szukasz pracy? Mi to zajęło tutaj w Olsztynie jakieś pół roku xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anemo5: kochany, 5 lat już szukam xDDD
Nie no, z przerwami. Ale ogółem też coś około tego, ale szukam w branży graficznej. Niby nie jest trudno, ale jestem ciotą. :)
Przepraszam, że cię nie odwiedzilam jeszcze, ale mam covida xD
@Akayari: O, to kierunek na który chciałem się szkolić ale zabrakło mi motywacji xD Ale jak coś z taką zwykłą grafiką to możesz uderzyć do A-Design, oni z tego co mi się obiło o uszy mogliby przyjąć bo kumpla tam miałem na stażu niedawno.
PS.Spoko, ja na L4. Ale pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Akayari E tam, czy to takie złe to nie wiem xD, chociaż pińcet jest ¯_(ツ)_/¯.
Ja na przykład przewaliłem 3 lata życia na 3 kierunki studiów, gdzie każdy kończyłem na pierwszym roku. Także mógłbym się zapisać do klubu cip xD