Wpis z mikrobloga

@SanczoPansa89: HEHEHEHE ...wolność słowa :) Ja dostałem bana za to że zapytałem, tu cytat: " Axel, co ty tak w te dema młócisz?" :) . zbanował mnie , zwyzywał od toksyków,zwyzywał moich rodziców, że niby cały czas się #!$%@?, choć wtedy ostatni raz u niego na kanale (w tym przypadku "kanał" to zajebiściearcy trafne określenie) byłem miesiąc wcześniej jak grał w tekkena i stwierdził , że jest zajebistym graczem, ale nie
@23JW23: mowisz "bo się blokuje" i mu wlazlo to w krew (raczej cola z sosem zmieszana jest) bo tylko w tym jest dobry.

Frajer za jazde po rodzicach powinien w ryja dostac. Zwykla pipka.

Od teraz zglaszaj gnoja a tak dla ,,beki" Spadnie toksyczniak z YT to bedzie znow klepal biede.

Niech kupi te BMW bo chcalbym zobaczyc nagranie ze spota na parkingu.

I ten chce zalozyc rodzine? Jak
@23JW23: Ostatnio jak mu wytykałem hipokryzję na temat czerwonego atu, to owszem usunął ten post po chwili (do tej pory uważam, że tam na swoich kanałach ma jakieś boty), ale następny post jaki mu napisałem o tym, jak jego ostatni żart o Polonezie był słaby to ni z gruchy ni z pietruchy dostałem z czapy... serduszko i parę lajków nawet nie wiedząc, że mnie jeszcze nie zablokował.

Nie wiem czy przypadkiem
@Bananowy_Kochanek: Zastanawiałem się nawet, czy mu nie wpłacić donata na to spotkanie z widzami, jechać tam i spuścić tej piździe sromotny #!$%@?, ale doszedłem do wniosku, że i tak spotkania na bank nie będzie i tylko hajsu szkoda na tę parówę.