Wpis z mikrobloga

@Pershing666: Już się wyprztykali z pomysłów... mogę się założyć, że czekają z niecierpliwością na filmik i się zacznie na nowo chlustanie g..nem. Ja już od dłuższego czasu zastanawiam się czemu Polacy są tak bezinteresownie zawistni, chyba wysysaja to z mlekiem matki. Jeszcze zrozumiałbym gdyby rzeczywiście powyłaziły jakieś jawne oszustwa, nie wiadomo jakie afery, ale tutaj tak na prawdę w sumie nic się nie wydarzyło poza wybujałą fantazją autorów tych afer. Jak
@xing2:ŁB wróci... jego biznes jest na tym oparty... i dalej będzie nawijał makaron na uszy, bajerę ma.. i co nie jednego kupi na projekt tani w promocji... haha.. jak takie można kupić dużo taniej bez promocji..
@jakisslawek: mnie #!$%@?ł jedynie tym że przestał codziennie dodawać filmy. Nie i teresowaly mnie jego wpadki bo się na tym nie znam. Ale przynajmniej było co oglądać te ich naturalne zachowania. A jak oglądam te polecane kanały przez niektórych tu to aż mi się odechciewa Youtuba. Sławomir wieczny burdel na budowie i ciągle powtarzanie jednego zdania. Już nie wspomnę o gnojeniu młodego przy wylewaniu płyty. Jak by mi tak #!$%@? to
@JanPatus: proponuję żebyś zmienił leki bo te co bierzesz już nie działają... Ja nikogo nie bronię, po prostu staram się być obiektywny i nie mam żadnej satysfakcji z obrzucania kogoś błotem tak po prostu dla idei. Większość z was jak mniemam nigdy nie pracowało na własny rachunek więc pewnych rzeczy nigdy nie zrozumiecie, ja robię to już od prawie 20 lat i może dlatego bardziej doceniam tych co próbują coś osiągnąć
@lysyseba: co do tej betoniarki to w sumie niczego jednoznacznie potwierdzającego oszustwo tam nie widać co do klocka i cyferek - owszem różnica jest, ale czy to na pewno było oszustwo? szkoda że ŁB się do tego nie odniósł bo może to nie do końca jest tak jak sobie wymyślił ktoś z wykopu. Na prawdę zanim zacznie się kogoś mieszać z błotem warto mieć 100% pewności że ma się rację...
@JanPatus: gó..no mnie obchodzi co ktoś tam mówił na filmie... to jest właśnie klasyczny przykład tego co tutaj robicie. Ty w swoim nagłym widzie zawyrokowałeś że ja to jakiś tam gość z yt tylko dlatego, że mam tak samo na imię i jestem związany z branżą i wspomniałem o pracy na własny rachunek (tak się w pl mówi powszechnie o prowadzeniu działalności gospodarczej jak byś nie wiedział). Nawet nie pokusiłeś się
@jakisslawek: tak sie składa że też jestem w branży no prawie 20 lat, ogladałem ukasza jak i innych na yt bo poprostu lubie budowlanke i zawsze mozna podejzeć coś "nowego". Moge nawet stwierdzić że pare rzeczy z filmów, akurat nie od lukasza, wprowadziłem u siebie na budowie. Co do losowania to moim zdaniem jest to przekręt, bo po pierwsze klocki są ewidentnie różne od siebie i nie ma co do tego
@lysyseba: z nieprzyjmowaniem krytyki zgadzam się w 100%-tach. Mam tylko wątpliwości co do tego przekrętu w losowaniu (nie twierdzę, że tam nie było przekrętu - mam wątpliwości czy był). No bo na czym miałby ten przekręt polegać? Sugerujecie, że wpisał kogoś znajomego na listę i "wylosował" tą osobę czy w ogóle była to fikcyjna osoba i nikt nie dostał nagród czy macie jeszcze jakiś inny scenariusz tego przekrętu
?