Wpis z mikrobloga

Takie coś kiedyś skleciłem, dlatego część może być nieaktualna. Ale trochę odcinków się zebrało to powrzucam. na początek part 2. Żebym wiedział, co już poszło, a 1 nie mogę znaleźć :)
#tekstyzostatniejnocy

- Jesteś najbardziej puszczalską dziewicą, którą poznałem.
- Dziękuję. Było zaszczytem być chociaż nominowaną.

- Jak się czujesz po wczorajszym?
- Mógłbym puścić pawia na komendę.

- Wydaje mi się, że po godzinie 24 kolesie od kebaba powinni mieć zapisane w jakimś kodeksie: "nie osądzaj klienta swego nawet pijanego"

- Nagrywał to ktoś? Chcę wiedzieć dlaczego spędziłem pół roku na robotach publicznych!

- Poprzedniej nocy zrobiłam dla każdego omleta. Wygląda na to, że nawet kiedy jestem pijana, nadaję się na żonę.

- Jem kolacje przy świeczce, kiedy jesteś sam nie jest już tak romantycznie.

- Mój Fejsbukowy horoskop mówi, że będę dziś czuł zakłopotanie. Wygląda na to, ze astrologia ma w słowniku słowa "odpadłem po pierwszym litrze"

- Jego penis był pierwszym w moich ustach. Oczywiście, ze zostanę świadkową!

- Młody się nawalił ! [:D]
- Mam nadzieję, że pisząc "młody" masz na myśli siebie, a nie jakiegoś dzieciaka, którego porwałeś z ulicy i upiłeś.

- Wypiłem 13 kielonów co było nieszczęśliwe i je wyrzygałem.
- Stary, wyrzygałeś bo wypiłeś 13 shotów.

- Właśnie zobaczyłam mój błyszczek na wibratorze. Nie wiem, co robiliśmy, ale musimy przestać.

-Nie pamiętam tego, ale na bank był sex bo moje wszystkie pluszaki patrzą w ścianę. Wiem, że nie lubicie być obserwowani.

- Nie ma lepszego sposobu świętowania faktu, że nie jest się ojcem niż przez zapładnianie.