Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?, czytajac ten tag czuje sie jak czytajac kiedys post o thermomixie, ze dziala, ale nikt w to nie wierzyl


@Fiodooor: no niesamowite, że dragi na każdy organizm działają inaczej, kto by się spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@4kroki: glupie gadanie, jakos nigdy nie mialem tak ze przy paleniu gibona z 5 czy nawet wiecej osobami ktos sie nie zjaral.
Wiadomo, że to tak jak z alkoholem, jak ktoś waży 100kg i zjadl przed chwila kebsa z podwojnym miesem to wypije pół litra, a 60 kg na pusty żołądek po 2 kieliszkach juz bedzie mial szum.

Ale tutaj opinie są zupełnie z czapy.
glupie gadanie


@Fiodooor: no, rzeczywiście. powszechna opinia, od dziesiątek lat obserwowana przez naukowców to GŁUPIA OPINIA XDDD

I nie chodzi tutaj o zjaranie/nie zjaranie tylko o reakcję organizmu na daną substancję. KAŻDY reaguje inaczej. Dla jednego CBD to będzie oszustwo, dla drugiego ukojenie.
@4kroki: On ci po prostu sugeruje żebyś zamknął mordę i #!$%@?ł, bo nie ma opcji żebyś się nie zjarał TuRbO SuPeR greenoucikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Fiodooor: A tak na poważnie opie albo jesteś turbo dzbanem i ignorantem albo faktycznie paliłeś jedynie z 5 osobami tak jak tu pisałeś

przy paleniu gibona
@demonox: nie znam tego produktu, wiec nie wiem czy jest super czy nie super, no #!$%@?, wlasnie dlatego mowie ze czyta sie ten tag jak o jakims #!$%@? termomixie.

To ze ktos sie zrzyga po jarainu to jest reakcja organizmu, a ja mowie konkretnie o zjaraniu sie lub nie zjaraniu. Nie, nietrafilem na nikogo w swoim zyciu, a jaralem z bardzo duzą ilościa osób, która powiedzialaby "ee nic mi nie jest"