Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Oficjalnie ogłaszam, że @Palexpres to słowny i uczciwy Mirek. Paczuszka przyszła szybko, zapakowana tak pancernie, że nawet kurier z mistrzostwem rzutu w dal by jej nie uszkodził. Co do samego produktu: fajna, miła dla oka etykieta. Co zdziwiło mnie na samym początku to fakt, że buteleczka jest szklana, tego się nie spodziewałem. Do buteleczki dołączona miarka z podziałką od 2,5ml do 10ml dla łatwiejszego dozowania. Przed chwilą przeszedłem do testów empirycznych i wypiłem 10ml. Nie spodziewałem się, ale smak bardzo na plus, trochę jak jogurt do picia o smaku mango. Zobaczymy za jakiś czas jak wyglądają efekty przy takiej ilości. Stay tuned!
#rozdajo
Pobierz
źródło: comment_1611943493ujx184WK3hOEEBlrMl5usu.jpg
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@anotmajarny: @J3bzzz: @gorush @kolor-nieba @EsteradThyssen @Zodiak @Palexpres @Jednorybek @banan11 wołam plusujacych!
Minęło już prawie 2h i czuję delikatne rozluźnienie i ten specyficzny 'ciężar' na powiekach. Oczy nie są czerwone, w ustach może minimalnie bardziej sucho, być może po prostu mi się wydaje. Piłem na pusty żołądek (raczej kawał chłopa ze mnie, 193cm na ok 100kg wagi), nie mieszałem z alkoholem. Jutro spróbuję większą ilość , jeżeli będziecie chcieli to też
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@anotmajarny, @gorush, @kolor-nieba, @EsteradThyssen, @J3bzzz, @Zodiak, @Palexpres, @Jednorybek, @shitty_support, @zawodowi3c, @Pawlooos89, wołam Mireczków plusujacych wpis.
Zgodnie z obietnicą dzisiaj część dalsza, myślę że jeszcze ciekawsza testów. Równo o 20:00 wypiłem połowę pozostałej buteleczki. Co Mirki myślą : wypić od razu resztę czy za jakiś czas? Wypite na pusty żołądek.