Wpis z mikrobloga

Nie znam się na giełdzie ale czy Melvin Capital nie może poprostu mieć tego wszystkiego w #!$%@? i ogłosić upadłości jak każa duża firma gdy się nachapie? oczywiście uprzednio rozlewając inne aktywa wszędzie gdzie się da.
#gielda
  • 10
  • Odpowiedz
@karpadoor: @Jesli_sie_boisz_juz_nim_jestes: Ich brokerem jest JPMorgan tak? no to zmienia postać rzeczy ale dalej ciężko mi uwierzyć że firma obracająca miliardami nie widzi shortowanych 140% akcji i nie jest w jakikolwiek sposób przed tym zabezpieczona. Życzę małym inwestorom z vikopu i reddita sukcesu ale zbyt długo stąpam po tym świecie.
  • Odpowiedz
@Narmol: @Goronco: No nie mówie teraz w tej chwili ale w przypadku jak cena akcji wyskoczy 1000$+ i nie będzie wyjścia. Nie wiem jak z wyprowadzeniem dotychczasowych aktywów bo nie znam się na mechanizmach giełdowych.
  • Odpowiedz
@Allbis: przeciez o to chodzi, cena podskoczy gwałtownie jak oni zaczną skupować akcje a będą musieli wiec logiczne ze po wszystki oni zbankrutuja prawdopodobnie
  • Odpowiedz
@Narmol: No tak ale chodzi mi o kontrolowane bankructwo w którym wszystkie pieniądze są z firmy dawno wyprowadzone. Słup dostaje wyrok i każdy jest zadowolony.
  • Odpowiedz