Wpis z mikrobloga

Jak ktoś ma ochotę na mocną dawkę raka i bluepillowych bzdur, to polecam komentarze pod tym wpisem anonimowego mireczka, który, w skrócie, powiedział, że ma #!$%@? na strajk kobiet i ich problem z aborcją, bo sam jest manletem, który w obecnej rzeczywistości nie może liczyć na szczęście:

https://www.wykop.pl/wpis/55181703/anonimowemirkowyznania-szczerze-to-w-ogole-mi-nie-/

NIE PORÓWNUJ SWOICH WYDUMANYCH KOMPLEKSÓW DO ŁAMANIA PRAW CZŁOWIEKA PRZEGRYWIE!!! No i klasyka, czyli mityczny kumpel 155 cm wzrostu, który rucha non stop xdddd.

Czasem mam wrażenie, że główna, gorące mirko i święty tag to trzy różne światy z trzema diametralnie różnymi gatunkami człowieka udzielającymi się tam.

#przegryw
  • 11
@Koniec_przegrywania: tru, jeszcze dzisiaj/wczoraj wylew szamba, bo julki i podstarzałe pasztety zesrały się ze swoimi "strajkami".

Dosłownie przed momentem przeczytałem, napisany w odpowiedzi na zwykły #!$%@? żart obrazkowy dotyczący "strajku", wpis jakiegoś cucka kończący się "60 gr wpadło?" xdddddd. Lewactwo nigdy nie miało dystansu i poczucia humoru. No, chyba, że jako poczucie humoru uznamy żarty z księży i katoli albo HEHE URBAN WRZUCIŁ MEME NA FANPEJDŻA.