Wpis z mikrobloga

Co ten Neonet to ja nawet nie. Konsola zamówiona 21. stycznia i przyszła dzień później. Gry z padem rozbite na dwie różne przesyłki dostarczone w poniedziałek. Tego samego dnia jak odebrałem ogarnąłem formularze zwrotu i we wtorek wysłałem. Dziś do nich dostała paczucha, powiadomienie mail i SMS że mają i będą oględziny. A teraz takie coś xD #!$%@?, nigdzie nie zaznaczyłem że chce też oddać pada. Co to w ogóle ma być ze mi odeślą jak.im nie wyśle? Do gier mam oddzielne numery zlecenia reklamacyjnego a pada od tak mam wysłać żeby może się gdzieś zgubił i nawet nie było w systemie informacji że niby też chce za niego zwrot kasy? Lel

Konsola była na oddzielnej fakturze. Gierki i pad na drugiej fv
#ps5
LaFleur - Co ten Neonet to ja nawet nie. Konsola zamówiona 21. stycznia i przyszła dz...

źródło: comment_1611767558qhF7ETWUMN5XJ7Ml6Yk5sx.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@LaFleur: Odpisz im cos że dokonałes zakupu dnia tego i tego, oznajmij swoje ządania i prosisz o pozytywne rozpatrzenie sprawy, w razie odmowy prosisz o pisemna deklaracje odmowy gdyż jest ci to potrzebne do arbitrażu konsumenckiego, cos w tym stylu. Ja zawsze z takimi krotko i kulturalnie. Wiele razy wysylalem takie pisma do banku ktory pobieral niezgodne oplaty i zawsze odpisywali ze nie mam racji ale kase zwracaja xD Oczywiscie racje
  • Odpowiedz
@River7: W zamówieniach zwłaszcza tych z 21 nie mają żadnej podstawy prawnej, bo wszystko jest kolejno wypisane na fakturze czyli to tak jak byś kupił 5 osobnych rzeczy z czego 3 chciałbyś zwyczajnie zwrócić, żaden sklep nie może tego odmówić

Teraz sytuacja wygląda chyba inaczej, bo zrobili to wszystko w ramach "akcji promocyjnej" i z tej okazji coś kombinowali z regulaminem ale że prawo nie działa wstecz to nas z wcześniejszych
  • Odpowiedz
@River7: wysyłają tylko maile ;) . Ale jeszcze się na tym przejadą.
4. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania przekraczających skutki zwykłego zarządu, a w szczególności:
- powinien zostać dostarczony w stanie kompletnym, wraz ze wszystkimi integralnymi częściami,najlepiej w oryginalnym opakowaniuoraz zabezpieczony przed uszkodzeniem w trakcie transportu (m.in. proszę o zaklejenie opakowania producenta jedynie przezroczysta taśmą oraz opakowanie przesyłki papierem, folią itp.);

jeśli będą wymagali odemnie zwrotu konsoli,
  • Odpowiedz
@jakubiak-patryk: ale na jakiej podstawie ode mnie żądają zwrotu konsoli żeby dopiąć odstąpienia od umowy dotyczące gier, kiedy w ogóle ona była na oddzielnym dowodzie zakupu którym jest faktura VAT otrzymana drogą elektroniczną?
  • Odpowiedz
@LaFleur: Ciekawe jak to u mnie będzie wyglądało jak coś, to będę informował. Trzeba to wywalczyć, bo nie chce mi się z tym później bujać po portalach ogłoszeniowych
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Danio_1992 mieli trzy zgłoszenia z czterech pozycji na fakturze i dopiero dziś się dopatrzyli że całości nie chce zwrócić. No hit. Chyba z góry polecenie dostali po tym zalewie zwrotów jak się domyślam
  • Odpowiedz