Wpis z mikrobloga

OK, w poprzedniej taśmie miałem 13/14 (+4 mecze nie rozegrane). No to kolejna tasiemka wchodzi. Tym razem największy kurs ma 1.30, mam nadzieję, że nie przewalę.
Spotkań tym razem 13. Czy będzie 13/13 ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDExMDI3NDcyOTgwMDrZE7q31ck8lSCP3gE%3D&kind=M
Trzymajcie kciuki!
Kwota taka, bo grałem za punkty FKP - akurat uzbierałem ~21zł.

#bukmacherka #mecz #pewniaczki #tasmyseby
SebaD86 - OK, w poprzedniej taśmie miałem 13/14 (+4 mecze nie rozegrane). No to kolej...

źródło: comment_1611753027gBG3RH3MsESCrkRTTogf2c.jpg

Pobierz
  • 7
@SebaD86 O prawdopodobieństwie słyszał? Zakładając (CZYSTO HIPOTETYCZNIE), ze każdy z Twoich poszczególnych typów ma 95% na wygraną, to łącznie kupon będzie wygrany w 50%. Rzut monetą, Mirku!
Jeżeli przyjąć, że pojedyncze zdarzenia mają po 90% to na wygranie tego kuponu masz 25%.
A to i tak moim zdaniem czcze życzenia xD
@SebaD86 No tak, tylko podałem totalnie hipotetyczne założenie 95% na pojedyncze zdarzenie. Jak dla mnie statystycznie takie tasiemce są co najwyżej "na zero", tylko zanim trafisz wygranego tasiemca to sie #!$%@? strasznie.
Nie lepiej poszukac dobrych 2-4 (a lepiej 2-3) zdarzen na kuponie i mieć faktycznie te 25% na wygraną? I przynajmniej co któryś kupon Ci wpadnie, a nie tylko samo czerwone w historii zakładów?
Oczywiście - miło jak kupon za 2
@SebaD86 Ja #!$%@? to było TURBO MEGA NAD WYROST HIPOTETYCZNE ZAŁOŻENIE, którego wyimaginowanym fundamentem było przyjęcie, ze KAŻDE z 13 wydarzeń na Twoim tasiemcu ma 95% na wygraną. Spoiler - a ma w chooj mniej...
Nwm, widzę że bezsensownie w ogóle sie odzywałem... graj sobie jak chcesz. W końcu to Twoje pieniądze
@ogniowladny jeju wyjmij kij z dupy. Bukmacherka opiera się na prawdopodobieństwu i szczęściu. A w sporcie jest niespodzianek 500. I choćbyś miał 1 mecz i 99% szans, to możesz mieć czerwony kupon. A i znowu czerwo. Chyba będzie 12/13...