Wpis z mikrobloga

Powiedzcie czy wybór Lenovo Legion 5 wraz z 4800H plus RTX 2060, 8gb ram, ssd 512 to w miarę dobry wybór?

Jest jeszcze taka sama opcja ale z i7-10750H. Trochę się naczytalem na nhl oraz na mirko, u szanownego Pana @Pustulka i widzę że większość się skłania ku opcji z 4800H bo karta jest 115W TDP. Mam już taki miszmasz że nie mogę się konkretnie zdecydować dlatego proszę o poradę ;)

Laptop głównie będzie do pogrania, a także do typowego przeglądania neta. Obydwie opcje mogę mieć trochę taniej niż w sklepie z x w nazwie - około 4200zl.

#laptopy #lenovo
  • 11
  • Odpowiedz
@skoroszyt: Mam ten model z Ryzen 4800H i RTX2060 od dwóch tygodni, i jestem zadowolony z pracy. Odpaliłem wczoraj Warzone i jestem mega zadowolony płynnością, innych gier nie testowałem jeszcze. Na pewno warta uwagi jest matryca 144Hz- w porównaniu do monitora który podłączyłem to obraz i jasność to żyleta!
Do mnie przemowił argument że twórcy gier będą używać coraz wiekszej ilości rdzeni więc laptop będzie bardziej future-proof. Oprócz tego wykorzystuję laptopa
  • Odpowiedz
  • 0
@brasi24 dziękuję za odpowiedź, poczytam wątek. O to super że w Warzone działa elegancko bo będę chciał w to grać :) o matrycy już więm że ta 144Hz jest prawilna i właśnie zapomniałem dodać do opisu i to z nią mogę mieć taka cenę
  • Odpowiedz
@skoroszyt: hej, wczoraj właśnie kupiłem tego legiona w x-komie. Narazie jestem bardzo zadowolony, w warzone ok 110 fps na medium. W przyszłosci chcę tylko dołożyć drugą kość ramu 8 gb. Póki co laptop sztos, a 144hz robi robotę :D
  • Odpowiedz