Wpis z mikrobloga

#wysryw: ta gra, #!$%@?ąc od handicapów i całej reszty gówna, to jest gniazdo spoceńców i try hardów. Nie gram jakoś nałogowo, jak mam czas to włączę konsolę i 3-4 mecze pyknę dziennie. DR6, także niska liga. I #!$%@? 9/10 składów to copy paste z Premier League, jak widzę kolejny raz Wernera, Rashforda, Gomeza, Sona i Alissona to mam ochotę od razu wyjść z meczu. Miałem w sumie fart w dropie w tym roku - niewymienny Neymar, Mendy, Benzema IF, Courtouis. Do tego porobiłem jakieś SBC na Aouara, Dos Santosa i Kurzawe, wiec ogolnie skład to hybryda Ligue1, La Liga i Meksykanców (JDS i Vela) - no wydaje mi się, że jakoś ten skład buduje z wyobraźnia i jak sie trafi przeciwnik, który poskładał coś ciekawego to az miło zagrać. Ale to jest raz na 100 spotkań, reszta to albo PL albo Varane-Mendy-Kante albo wszystko razem.
No i kultura grania - kto tam chce grać w pilke? Liczy się kręcenie bączków Rashfordem i #!$%@? najbardziej rakowej cieszynki jaka jest dostępna po każdej patelni do pustej bramki.
Ktoś w to gra dla przyjemności, czy cała społeczność to spocone Maciusie, które czerpią życiowa witalność z #!$%@? innych?
#fut #fifa21
  • 12
@CzarnyLulek: dziwisz sie, ze najlepsze tanie karty sa bardzo popularne? Na poczatku sezonu ludzi nie bylo stac na takich graczy to grali innymi, teraz nie stac ich na lepsze karty to graja tanimi najlepszymi.
Proste, ze kazdy gra zeby wygrac, a ze krecenie jest najbardziej op w tej grze to 90% ludzi tak gra. Gdyby wrzutki byly op to ludzie by grali tylko skrzydlami proste...
W grze gdzie jest rywalizacja malo
@bart0sz: Może, ale gdyby tak było aż na taką skalę, to uznałbym to za co najmniej zaskakujące. Zresztą nie to mam na myśli, a to, że brakuje tu chęci do pokombinowania, a jest naprawdę dużo fajnych kart, którymi można fajnie pograć (na swoim przykładzie - Dos Santos i Vela są rewelacyjni) - grałem z gościem co miał mega ciekawy składzik z paroma kartami z CSL i aż miło pograć przeciwko innym
@CzarnyLulek: Aouar jest bardzo popularny ale to bylo SBC czasowe wiec nie ma tylu jego kart co np Rashforda, Gomeza, gram w #1 DV i trafiam tylko na sklady z Mbape, Neymarem, Ronaldo, Bruno Fernandesem lub obecnie bardzo popularne holenderskie sklady.
Po co mam wiedziec kto po drugiej stronie siedzi? Gram LW to chce wygrac mecz, a nie przegrac i zagrania psychologiczne bardzo pomagaja w tym. Tak samo majac korzystny wynik