Aktywne Wpisy

PachneImbirem +147
Daję znać, że żyję. ☺️
Pierwszą dawkę ozempic przyjęłam 10 stycznia i było to 0,5 mg, które totalnie zmiotło mnie z planszy. Drugą dawką było już 0.25 mg, które brałam przez cztery tygodnie. Aktualnie przeszłam na 0,5 i jest całkiem spoko. Czuję się dobrze, nie męczy mnie już zgaga, nie mam mdłości. Niechęć do jedzenia utrzymuje się nadal, zdecydowanie nie jestem w stanie jeść tak, jak jadłam wcześniej.
Od 10 stycznia do 11 lutego
Pierwszą dawkę ozempic przyjęłam 10 stycznia i było to 0,5 mg, które totalnie zmiotło mnie z planszy. Drugą dawką było już 0.25 mg, które brałam przez cztery tygodnie. Aktualnie przeszłam na 0,5 i jest całkiem spoko. Czuję się dobrze, nie męczy mnie już zgaga, nie mam mdłości. Niechęć do jedzenia utrzymuje się nadal, zdecydowanie nie jestem w stanie jeść tak, jak jadłam wcześniej.
Od 10 stycznia do 11 lutego

annlupin +32
dzisiaj to se chyba jakiś serial obejrze pod te ponczki i herbatka do tego a co uwas





źródło: comment_16114063280yJwq1WE7F4PNu9Qpb6PID.jpg
Pobierz@DizzyEgg: Ja o tym wiem ale nie raz była tutaj tak nazywana.
@LukasRR: kto ci gada, że Jachira jest lewaczką? xD
Co kłamiesz? Przecież korwiniści głosowali PRZECIW. A narodowców walić prądem, ale chociaż Bosak też był przeciw
@sajnguri800: pis to lewactwo, tylko gorliwie się modlą
@OddajButa123: dyskurs w Polsce jest spieprzony. Są lewacy gospodarczy jak pis, lewica. Są też, choć to głupi podział, lewacy światopoglądowi - konflikt tradycja kontra progresywizm nie powinien być wiązany z lewą czy prawą stroną.
Ale to nie lewaki krzyczą że socjal jest zły tylko wolnorynkowcy. Tymczasem w niby wolnorynkowej partii 5 z 11 glosujących nie zajęło stanowiska.. Pytanie dlaczego skoro podobno wolnorynkowcy są przeciwko rozdawnictwu? A moze to znowu problem z tym, że wonorynkowcy nie mogą się dogadać z narodowcami?
To sytuacja dosyć mocno problemowa wizerunkowo pomimo, że "ZA"
No i wolnorynkowcy byli przeciw.
#korwinisci XD