Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że wielu z was nie rozumie albo nie chce zaakceptować moich intencji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pod filmem wylała się fala hejtu i nienawiści ( _) Wszystko co przedstawiam na tym filmie to fikcja - to taki #patostreamy xD nie rozumiem - dlaczego niektórzy oczekują na tym etapie wartości edukacyjnej. Miałem #!$%@?ć to #!$%@?łem bez sensu ( Chociaż na upartego dowiedziałeś się jak zmienić np kolor czcionki xDDD czy tam tła xDD ) finalnie i tak wszyscy programiści znają efekt xD Będzie działać.. jako tako.. ale finalnie będzie trzeba przepisać na jakieś MVC albo wgrać jakiegoś Frameworka xD Miałem zamiar pokazać wam jak właśnie takie potworki "ułatwiają" nam potem pracę xD

Nie chce robić nic na siłę więc moje pytanie jest następujące :

#xepo #programowanie #programista15k #albicla

Robić dzisiaj kolejnego stream?

  • Tak 89.0% (356)
  • Nie 11.0% (44)

Oddanych głosów: 400

  • 25
  • Odpowiedz
@drago110: wystarczy, że pokażesz jak stworzyć prymitywnego klona na kolanie w 48h + ewentualne hotfixy i mamy kwintesencje tej branży i tego jak robi się grube wały za hajs podatnika ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:imo skup się na robocie, żeby nie tracić czasu na chat, bo to rozprasza. Po 48h będziesz miał dużo czasu na gadanie o tym co
  • Odpowiedz
@drago110: Lecisz dalej Miras. Chociaż Twój oryginalny post widziałem pobieżnie i też miałem wrażenie, że chcesz to w miarę normalnie (w takim hackathonowym znaczeniu) zrobić, a nie utrudniać sobie przez używanie Notepada++ i nieużywanie innych pomocnych narzędzi/frameworków.
  • Odpowiedz
@drago110: Myśle ze podejście tych dzbanów ukazał jeden Mirek który napisał mniej więcej coś takiego „jestem seniorem od 5 minut a już mnie #!$%@? co on robi” nie wiem jak inni ja czekam na lajwa
  • Odpowiedz