Wpis z mikrobloga

Ja już na tym tagu z wami debile nawet nie wiem, który trolluje, a który gałgan na poważnie jakieś dyrdymały wypluwa. Może nie jestem profesjonalistą w tym fachu, ale powiem wam tylko tyle. Jak ktoś wam mówi, co się stanie z Bitcoinem, to go kopnijcie w dupę. Co rusz czytam #!$%@?, jak tu jeden opowiada, że btc spadnie. Zaraz ktoś krzyczy, że HURR KURRŁAA ZARA BYDZIE 50K DOLARUW PANIE WCHODŹ JAK PEDOFIL.

Zaraz któryś opowie #!$%@? tam ja to hodluje, ty też hodluj. Powiem matce, żeby hodlowała. Może niech babka hodluje, to jak się wykopyrci to se jej portfela gwizdnę hehe mhaha, siem pośmiali kurła tu panie kolego. Wszystkie te wasze opinie to są tak bardzo o kant #!$%@? (łącznie z żartami tych trolli na uboczu). Może zaraz będziemy podawali kwotę, w którą kiedyś bitcoin zostanie odziany? Jak już do niej dobije, to będziemy sobie oficjalnie drukować koszulki z napisem.
#aniemowilem

Wszyscy spekulanci, wasze matki, babki, siostry, żony, konkubiny i dziewczyny macie te same narzędzia do oszacowania możliwości bitcoina. Internet i wykres słupkowy. Z tym że niektórzy na tagu mają chyba jeszcze trzecie oko. Szkoda tylko, że kakaowe.
#bitcoin
  • 7