Wpis z mikrobloga

#ogrzewanie #hydraulika Co może być przyczyną następującego problemu - wszystkie grzejniki w mieszkaniu nagle przestały grzać, są odpowietrzone, główny dopływ gorący, odpływ zimny. Mieszkanie na ostatnim piętrze w bloku o ile to istotne
  • 22
@pawel694: jest jeszcze taka opcja, ktoś robił remont, ściągał grzejniki nie zakręcając głównego zaworu. Potem założył, zalał i u Ciebie zapowietrzyło. Spróbuj jeszcze raz odpowietrzyć, bo dziwne, że dopływy masz gorące
@Rafalski45 Liczniki mam i zawory też, zarówno na dopływie i odpływie są otwarte. Taka sama sytuację miałem tydzień temu ale na drugi dzień samoczynnie ustąpiło więc nie drążyłem
@pawel694: no jedno mieszkanie jest zamknięte. To nie Twoje, pierwsze z lewej?
Edit sorry, Twoje środkowe, doczytałem. Pytanie, czemu ten po lewej ma zamknięte. Może wersja z remontem o której pisałem wcześniej jest realna
@Rafalski45 Z lewej to mieszkanie które stoi puste od nowości. Dodatkowo, grzejnik najbliżej drzwi wejściowych jest ciepły, więc coś musi być z powrotem wody głębiej w mieszkaniu
@pawel694: między zaworami nad tym licznikiem. Ta wystająca nakrętka. Zakręć oba zawory, wykręć filtr, zobacz czy nie przytkany, wyczyść, wkręć i jeszcze raz odpowietrz. Innego pomysłu nie mam, skoro przedtem działało
Edit dokładnie to on jest na tym górnym zaworze