Wpis z mikrobloga

@Emigrek: jak na razie jest spoko, chociaż niż zaskakującego się dzisiaj nie pojawiło. Z racji tego że tripa robiłem w pojedynkę, to postanowiłem się trochę przewietrzyć i wyjść na jakiś dłuższy spacer na mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°) z racji tego że to moja pierwsza podróż w takich zimowych warunkach, zachwycałem się fraktalami tworzącymi się w śniegu, falującymi domawy i ulicami xd, no ale żeby coś takiego
  • Odpowiedz
@Emigrek: skupiałem się głównie na różnych rozkminach egzystencjalnych i w sumie nie tylko, różne tematy chodziły mi po głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego chodzac po takiej dawce na mieście, wolę skupiać się bardziej na kwestiach myślowych, tak żeby zbytnio nie rzucać się w oczy i nie wyglądać na typowego ćpuna xD
  • Odpowiedz
@Emigrek: teraz siedzę w domu, leci mi już 6 godzina na dosyć mocnym tripie (ale nie najmocniejszym). Zaraz zaczynam sesje z jakimiś psytrancami i lecę dalej z tripem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ps. w tym stanie naprawdę ciężko ogarniać pisanie, wszystko w telefonie się zlewa i zmienia kształty xd
  • Odpowiedz
@Emigrek: skupiałem się głównie na różnych rozkminach egzystencjalnych i w sumie nie tylko, różne tematy chodziły mi po głowie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego chodzac po takiej dawce na mieście, wolę skupiać się bardziej na kwestiach myślowych, tak żeby zbytnio nie rzucać się w oczy i nie wyglądać na typowego ćpuna xD


@Elowalezwiadra Mi nawet na 500ug plus takie starania bardo ograniczały visuale ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz