Wpis z mikrobloga

@needer: nie wiem ktorego i dlaczego ale od dluzszego czasu mam note 8 pro i nie narzekam.
Raz tylko odwalil numer ze sie zdziwilem (do teraz nie wiem o co chodzilo). Rano wstalem i do roboty-bateria 100% bo odlaczony od ladowania rano. 20 min do roboty (w tym czasie jak zazwyczaj gralem w gierke) i bateria 5%. Raz tylko tak odwalil-a poza tym to spoko-daje rade.
@needer: jedna rzecz: Jesli Ci zalezy na dual simie.

Tutaj niestety ale przygrali w wuja i albo masz:
Jedna karte sim + karte pamieci
Dwie karty sim ale za to nie wsadzisz karty pamieci
@gorzki99: Nie zależy,a i tak biore wersje 128gb co jest jak dla mnie i tak kosmiczna iloscia z uwagi na to ze uzywam aktualnie p8 lite ktory mial 16gb i do tego kartę 8gb :D eh ta technologia jak #!$%@? .. :)
mam nadzieje ze bede zadowolony :D


@needer: IMHO bedziesz. Oczywiscie biorac pod uwage stosunek jakosc/cena. Chociaz mysle ze z drozszymi moze spokojnie konkurowac jesli chodzi o normalne uzywanie-wiec po co przeplacac.
Jak tylko nie trafisz na jakas niespodzianke typu "wadliwa seria" o moze sie zdazyc zawsze i kazdemu producentowi to bedzie ok.
@needer Note 8 Pro jest znacznie lepszy od zwykłej dziewiątki. Ja używam Redmi Note 9 Pro, który nie różni się tak bardzo od ósemki i jestem zadowolony. Jak dopłacisz 100 zł to masz trochę lepszego POCO X3. Niezła alternatywa to też Realme 7