Wpis z mikrobloga

@Will_Donner: Nawet jakbym to olał, to i tak nie zmienia to faktu, że najprawdopodobniej będę samotny przez resztę życia, bo znajomych w zasadzie nie mam żadnych, i jakoś nie mam ochoty znajdować nowych, bo za bardzo obawiam się kolejnego wbicia noża w plecy przez tychże domniemanych "przyjaciół", a z najbliższej rodziny została mi tylko matka alkoholiczka z którą nie utrzymuję kontaktu, i babcia, która wlepia gały w tvpis cały dzień, więc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xVolR: ale sam sobie wziąłeś to cierpienie :) masz dach nad głową, jedzenie i nawet internet. Bóg dał zgi wwzystko co Ci potrzeba. Pamiętaj że zawsze ejst przy Tobie. Ale Ty musisz za nim podążać jeśli chcesz być szczęśliwy.
serotoniny w mózgu mi nie dał


@xVolR: ją sobie sam zabiłeś - swoimi działaniami, swoimi grzechami i tym że nie akceptujesz jego miłości

xD nom głodujące dzieci w afryce to same sie skazały na te cierpienie


@xVolR: głównie przez grzechy rodziców, nie jesteś od nich wolny, ale możesz je zawsze naprawić. Każdy niesie swój krzyż przez życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xVolR: ja piszę w 100% powaznie. Też byłem takim marudzącym #!$%@? co zwala winę na wszystko i wszystkich i myślałem że jestem nieskazitelny. Też przechodziłem przez depresję i też przechodziłem przez to co Ty.

Otwarcie na prawdę mocno pomogło, zaufanie nauce oraz popatrzenie na wszystko z boku bardzo mocno pomaga. Nie każdy musi odkryć Boga, szczególnie z takim podejściem i szczególnie, że trwanie w grzechu jest prostsze - no ale on
@Androvax: tak, generalnie idea Boga (już #!$%@?ąc czy istnieje czy nie) jest taka, że jest on doskonały. To, że coś złego Cię w życiu spotyka nie zawsze musi oznaczać, że jest to dla Ciebie złe - może pojawiać się dlatego byś się czegoś nauczył.

Polecam serdecznie serie wykładów, rozwiewające wątpliwości. Generalnie z podejściem "jest mi źle i jest to wina wszystkich innych" nie da się nic zrobić tylko życzyć szczęścia w
sorek - @Androvax: tak, generalnie idea Boga (już #!$%@?ąc czy istnieje czy nie) jest...