Wpis z mikrobloga

Podsumowując dzisiejszy dzień chyba nikt nie dostał maila, że utworzony został list przewozowy, więc chyba nie ma nadziei na dostawę napędów 22/23 :( Ktoś chyba dostał z neoneta, ale to dziwne, że dzisiaj
#ps5 #ps5zme
  • 22
@milPOLAND: no o to mi chodzi, dzisiaj mialy isc digitale a nikt nawet listu przewozowego nie dostal, czyli beda se wysylac i #!$%@? wie moze w przyszlym tygodniu digitale a od 25 dyski..
@camos: zamawiałem z jednego dropa co był w grudniu ale mi anulowano wtedy i teraz dzwonili jak dostali info o kolejnych dostawach
@camos: #!$%@? rtv już dostał, na pewno dropa żadnego nie dostali dodatkowego tylko obracają na bieżąco tym samym jak oferowali konsole przez telefon - sprzedaż internetowa euro nie wychodzi.
ME dostanie 21-go i będą pewnie też powoli ogarniać, naprawdę zbawi cię to jak wyślą dzień po wszystko tak jak najpewniej digitale dzisiaj?
@camos: Co dziwne i nie mam pojęcia czy coś to zmienia, ale u mnie status zamówienia ze statusu "Zamówienie opłacone - przedsprzedaż" zmieniło się dzisiaj na "Zamówienie opłacone" czyli był jakiś update..