Wpis z mikrobloga

#marihuana #instagram #rap

Ostatnio wielu raperów wrzuca zdjęcia pakietów cannabisu premium z oznaczeniem profili, które ewidentnie zajmują się dystrybucją tych smakołyków. Intryguje mnie jednak kwestia opisu, czyli standard typu "Tylko dla osób 21+, nic nie jest na sprzedaż, nie pisać wiadomości". Czy to są tak jakby oferty tylko dla wybranych? Czy może ktoś się orientuje, jak skorzystać z takiej opcji, bo te boby wyglądają wyjątkowo apetycznie.
  • 12
  • Odpowiedz
@demonox: No tak. Pakiet palta premium 3,5g pewnie krzykną 200. A w razie wałka nikt nie zadzwoni na policję i nie powie, że zamówił trawę i nic nie dostał – chociaż teraz można jeszcze do podciągnąć pod to, że chciał kupić CBD. :D Wysłałem dm i zobaczymy, czy ktokolwiek odpiszę cokolwiek.
  • Odpowiedz
@maks-kieronski: W dm wysyłają nick na wickr, ale nie chciało mi się dalej ciągnąć tam rozmowy. Na pewno wałek, już widzę jak vendor z caliweed ogłasza się na prawo i lewo, w tym na instagramach z tak ogromna ilością obserwujących xD
  • Odpowiedz
@demonox: Ja nawet odp nie dostałem. :D I tak jest lepszy wałek. Instagram Weronika Gandzia. Dziewczyna ponoć mieszka w Czechach i paczkomatem wysyła Jacka Herrera. :D Bezczelny cennik i hasła typu "paczkomat 5g - 220 złotych 21% THC" :D Na grupach TEORETYCZNIE ją polecają jacyś ludzie, ale wyglądają raczej na krąg wzajemnej adoracji. :D No nic, musi nam wystarczyć MM, która swoją drogą też nie jest zła. :D
  • Odpowiedz