Wpis z mikrobloga

@Arwern: kupuj i to koniecznie z DLC gdzie polujesz na Kapitana Torresa.
Swoją drogą to warto byś ograł czwórkę do tego czasu, jeśli tego nie zrobiłeś, bowiem jest kilka znaczących nawiązań, jak teatr działań, czy historia powyższego jegomościa.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arwern: jak grałeś w poprzednie części to poczujesz się jak w domu. Z tym że jak @krzywy_odcinek: napisał, najlepiej sobie odświeżyć 4, unsung war i belkan bo to jest to samo uniwersum i są nawiązania które kojarzę a których z racji że grałem dawno temu czasem skojarze a czasem nie. Poza tym warto, na dlc na razie kasy nie miałem ale pewnie kupię prędzej czy później ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@slozubn: w tym dlc jest chyba najwięcej akcji z całej serii. Aż sobie przycisk na padzie rozwaliłem od wymijania rakiet ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przebija jeszcze to co się działo w szóstce. Swoją drogą, jak nie grałeś w tę część to bardzo zachęcam. Może emulator x360 działa już na tyle dobrze, że nie ma potrzeby byś sobie specjalnie konsolę kupował, by się tą częścią cieszyć.
  • Odpowiedz
@slozubn: @krzywy_odcinek: Nigdy nie miałem styczności z Ace Combat. I z chęcią zagram w 4 i późniejsze wersje. Ostatni raz, kiedy przesiedziałem długie godziny nad symulatorem myśliwca to czasy C64 i Amigi (Birds of Prey, F16, F117A, King of the Sky czy Gunship 2000). A tak to strzelanki pokroju Air Conflict. Jak zobaczyłem zapowiedź Ace Combat 7 to lekki uśmieszek pojawił się na twarzy. I wczoraj mi o nim przypomniałeś
  • Odpowiedz
@Arwern: Skonczylem kampanie, w opor polecam.

Mimo wszystko zanim zaczniesz zapoznaj sie z AC4, The Belkan War i The Unsung War dla lepszego zrozumienia Strangereal

i pamietaj

  • Odpowiedz