Wpis z mikrobloga

#infocar #prawojazdy #prawko #pwpw

Siemka,

Strasznie denerwuje mnie już to czekanie na plastik, a jutro mija ostatni dzień, do kiedy mają mi je wydać (według informacji zawartych na stronie info-car).

I tutaj moje pytanie: czy status "dokument zamówiony" na "do odebrania" zmienia się tylko z samego rana, kiedy otwierają urząd? Czy mogą zmienić status w trakcie dnia? A po drugie to dzwonić do nich z pretensjami, jeśli jutro prawko nie będzie do odbioru? Zamówili 4/01/2021, a na info-carze napisali, że będzie do odbioru w terminie nie dłuższym niż 7 dni roboczych.

Ktoś coś?
RafalAdam - #infocar #prawojazdy #prawko #pwpw 

Siemka,

Strasznie denerwuje mni...

źródło: comment_161047869951hTtTi2UolqJxdlZavTh4.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@RafalAdam: ja pamiętam że czekałem, termin minął, dzwoniłem, oczywiście nikt nie odbierał więc tam pojechałem. I co się okazało "Ojej, ojej pana prawo jazdy oczywiście jest, koleżanka musiała zapomnieć zadzwonić" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wbijaj tam.
  • Odpowiedz
@murzyn_w_solarium: no ja zdałem 23 grudnia, więc ze względu na święta się nie ciskałem za bardzo. Ale podobno pomaga wcześniejsze opłacenie odbioru prawka i zaniesienie potwierdzenia do urzędu. Ja tego nie zrobiłem (za namową pana z urzędu - dodzwoniłem się raz) no i czekam sobie do dzisiaj...
  • Odpowiedz
Jeśli nie chcesz, nie musisz robić nic - wszystko się zrobi z automatu, ale ponoć trwa to wtedy dłużej. Najlepiej idź do swojego urzędu i opłać od razu to 100 zł 50 gr (za wydanie prawka) i zanieś/prześlij im od razu potwierdzenie wpłaty ze swoimi danymi. Dzięki temu cała procedura przebiegnie szybciej. Jeśli Twój urząd jest podpięty do info-car, to możesz zapłacić przez stronę i oni od razu otrzymają info, że zapłaciłeś.
  • Odpowiedz
No więc gdyby ktoś był w podobnej sytuacji i interesował się, jak to u mnie przebiegło, to dzisiaj (7 dni roboczych po zamówieniu w PWPW) wciąż nie ma prawka na miejscu.

Pan z urzędu mnie jeszcze opie*dolił, że czemu ja im d*pę zawracam, skoro to PWPW ma 7 dni na wyrobienie, a nie oni :D No i tak...
Będę próbował jeszcze jutro.
  • Odpowiedz
Telenoweli ciąg dalszy. Status zaktualizował się z samego rana (wieczorem jeszcze sprawdzałem) i prawko odebrane. Zapłaciłem dopiero przy odbiorze, jeśli kogoś by to interesowało.

Pozdrawiam wszystkich i trzymajcie się tam - cierpliwości.
  • Odpowiedz