Wpis z mikrobloga

Witam

Jest to mój pierwszy wpis na tym portalu, niestety treść jest dosyć nieprzyjemna na skutek mojej irytacji na temat dziennikarstwa w tych czasach.
Głównie chodzi mi o nagłaśnianie często nieistotnych faktów i wałkowanie wciąż tego samego przez x-razy jak i w telewizji radiu czy Internecie. Potem w pracy, domu jak i u znajomych są rozmowy o danym fakcie, niektóre tematy budzą u osób duże emocje. Przychodzi co do czego i nic się za bardzo nie dzieje, strasznie mnie to wku*wia.
Na przykład wielki potwór z Rosji!!! temperatury sięgające aż do -30 stopni!! i co? gówno.
W każdych mediach straszenie i pie*dolenie, bo wreszcie mają jakiś temat i teraz w kółko będą o tym mówić. Z wirusem też tak było lecz po czasie ludzi to zaczęło denerwować i teraz ich te obstrzyżenia za bardzo nie obchodzą. Ludzie noszą te maseczki bo muszą jak by w mediach tylko trąbili że powinno się nosić maseczki to nikt ich by nie posłuchał. Taką teraz mają wartość media.
Portale internetowe teraz wyglądają jak u 17 letnich youtuberów.
Zobacz co wybudowałem w MINECRAFT na MAPIE HARDCORE! Nie zgadniesz!
A na portalach internetowych?
Zobacz co wybudował (ktoś tam) za PIENIADZE PODATNIKÓW!! Zobacz teraz!
ADAM MAŁYSZ vs KAMIL STOCH KTO LEPSZY?!?!
CO ROBIŁ ROBERT KUBICA?! SRAŁ?
ZMARZŁ ANTONIO BANDERAS!!

W radiu też nie jest lepiej, to co ktoś ze zwykłych szaraków wymyśli i napiszą swoją opinie na temat danej sprawy(zwykle w formie żartu), i jeżeli społeczność w Internecie ją polubi to kilka dni później można usłyszeć to od redaktorów(mogliby powiedzieć że to nie był ich żart tylko kogoś w Internecie ale oni przypisują honory dla siebie).

Żałosne to jest i to bardzo...