Wpis z mikrobloga

#fotografia #tworczoscwlasna #dobrezdjecietanimsprzetem
Co tu jeszcze poprawić? Jakie będą wasze interpretacje tego zdjecia?
Tu raw
Jakość taka, bo do tego zobowiązuje tag :) . Tu redmi note 4x. Da się coś jeszcze z tego wyciągnąć?
Ps. Kolory w rawie takie trochę dziwne, bo to żarówka led rgb i była ustawiona wówczas na niebieski. Spore zaskoczenie, że udało się z tego jeszcze wyciągnąć normalne barwy...
jan_zwyklak - #fotografia #tworczoscwlasna #dobrezdjecietanimsprzetem
Co tu jeszcze ...

źródło: comment_1610388491HEgr1Tu0z06FdXdskESiHW.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@jan_zwyklak: Nie podoba mi się to jakoś. Wygląda tandetnie przez szarawą skórę, zbyt ostre światło lampy i dziwny blur. Też nie podoba mi się to, że dłoń jest zupełnie nieostra, zmieniłbym prawdopodobnie ustawienia przesłony.
  • Odpowiedz
no właśnie o to chodzi. Chcę wiedzieć co wg was robię źle, co możnaby poprawić, jak poprzestawiać suwaki.


@jan_zwyklak: czyli pytasz o technikalia, nie o interpretację. cóż, z tym na pewno nie pomogę, bo się nie znam. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jan_zwyklak: wez kup jakis aparat, nawet sprzed 20 lat. Do zdjec wyswietlanych na erkanie nie potrzebujesz duzej rozdzielczosci, 6 megapikseli nawet wystarczy.
Zdjecia robione komorka dziela sie na tragiczne, beznadziejne i zle. Czasem jedynie przy super idealnym oswietleniu uda sie zrobic cos, co nie wyglada jak kupa.

A zdjecie tytulowe jest jakies takie dziwne - temat jak z okladki fejsbukowej grupy osob znecajacych sie nad dziecmi.
Technicznie tez slabo, no
  • Odpowiedz
temat jak z okladki fejsbukowej grupy osob znecajacych sie nad dziecmi


@dzikireks: :) prawda jest taka, że to dzieciaki znęcają się nade mną :)

W dobrze naswietlonym zdjeciu detale na kloszu lampy nadal powinny byc widoczne.


@dzikireks: to nawet nie klosz a goła żarówka led. Spróbuję zrobić to samo zdjęcie ale moim canonem 40d. Ciekaw jestem tych różnic, ale wątpię że uda się zrobić ją nieprzeswietloną. A to
jan_zwyklak - > temat jak z okladki fejsbukowej grupy osob znecajacych sie nad dziecm...

źródło: comment_1610433302I97ZnjjY9mROCQydoAlc7C.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz