Wpis z mikrobloga

  • 0
@RugFlipper No właśnie zgodnie z ustawą, która weszła w życie przez wirusa nie trzeba mieć nowych naklejek. Pytanie czy oni to weryfikują z jakimś systemem lub uczelnią. Podobno jak się kończy studia legitymacje trzeba oddać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vaerlin A wiesz może czy ta weryfikacja powinna być przed płatnością czy po płatności? Wolałbym nie mieć problemów ze zwrotem pieniędzy jeśli zapłacę i okaże się że nie przejdę ich weryfikacji. Zamrażać pieniądze też średnio mi się podoba.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jaroslaw_Keller @Vaerlin @khej1696 Mirki kasę za zamówienie powinno pobrać od razu czy dopiero za jakiś czas? Złożyłem zamówienie, ale pieniędzy niestety nie pobrało. Wolałbym żeby pobrało od razu, bo mam złe doświadczenie z podpiętymi kartami do kont. Tym bardziej, że limity musiałem zwiększyć na kilka tysięcy złotych.
  • Odpowiedz
  • 0
@khej1696 Na razie nie, nie wiem czy w trakcie nie będą chcieli. Trochę się martwię tym pobraniem pieniędzy, bo nie wiem w jaki sposób ma to przebiegać. Przy płatności kartą zawsze bank chce ode mnie potwierdzenia smsem. Czy w tym przypadku będzie bez tej weryfikacji?

PS. Orientujesz się może ile czasu idzie od nich sprzęt? Wyskakuje mi informacja, że dotrze 2 lutego.. trochę długo :)
  • Odpowiedz
@Victoremque: U mnie to wyglądało tak, ze przyszło dokładnie tak jak było napisane. Ale często przychodzi szybciej. Z ta weryfikacja to nie wiem, ale wydaje mi się ze przyjdzie Ci w momencie pobrania pieniędzy, czyli tuż przed wysyłka.
  • Odpowiedz