Wpis z mikrobloga

@Pucha12: nie był

@zxwe: no i jak często widzisz te 22/22 w 2 turze? to po pierwsze a po drugie fakt, 22 na 22 w 2 turze to jest przegięcie ale to wina blizzarda który zrobił karty które prowadzą później do takich rzeczy ( choćby sytuacja z genem i baku się przypomina i nerfy cold blooda i equality). W 2014 nie było takich problemów bo istniało coś takiego jak balans
@youknowthisxd: ostatnio widziałem dosyć często w drugiej, trzeciej turze Edwina 10/10 i wzwyż.. Edwin był zawsze grany, bo od zawsze rogue bazuję na tanich spellach.

Nie grałem wtedy, ale wydaje mi się, że yeti w pierwszej turze to był problem, a później hunter na agoniach i po prostu brak jakichkolwiek nerfów.

Aczkolwiek rogue nadal będzie silny przez ten spell za jeden, za dobre tempo.
@youknowthisxd: chyba coś takiego było u druida, karta za zero co dawała dwa kryształy many x 2 i yeti za 5 many 4/5 :) jednakże przegrywać grę w drugiej, trzeciej turze to lekki absurd, a Edwina widzę od 4 lat w 80% deckach rogue. Chociaż mogli to wcześniej uczynić, bo teraz i tak nastąpi zmiana w klasycznym secie.
@Pucha12: @zxwe: ale żeby zrobić tego edwina to trzeba mieć jakieś tanie karty, wyrzucić praktycznie całą rękę i jakby był op to ludzie mieli by na niego techy. Czyli muliganujesz pod edwina, grasz cokolwiek by go aktywowac i szybko wstawić. I pomijam że jest martwą kartą jak sensowne aktywatory nie dojdą. Chociaż po tym nerfie wydaje mi się, że i tak bedzie grywalny.

Mi się wydaje że rouge powinnien dostać
@Lewo: nigdy nie grało się pod Edwina, jak dojdzie albo masz sposobność to wstawiasz go, to była na tyle plastyczna karta, że nigdy nie nazwałbym jej "martwą". Nowa karta 3/2 co zmniejsza karty z combo i dobieranie stronnika i spella tylko uwypukliły problematykę Edwina.

Tyrion to jednostka za 8 many, nie sprawia, że w początkowej fazie gry spoglądasz na jednostkę 12/12, 14/14, 16/16 i widzisz dwa, trzy kryształki many. Techowanie na