Wpis z mikrobloga

Przez rok czasu Ryanair nie oddał mi kasy za dwa odwołane loty. W końcu się zwyczajnie wku#wiłem i zdecydowałem, że podejmę jeszcze jedną próbę i wystosuje prośbę przez panel klienta. Okazało się jednak, że jeden z moich lotów zupełnie zniknął z mojej listy podróży. Gdy chce go dodać, to wyskakuje info, że takiej rezerwacji nie było :D

Ktoś miał podobną sytuację? Mam numer rezerwacji, bo na szczęście zrobiłem zrzut ekranu z aplikacji chwilę po dokonaniu rezerwacji. Czat tych #!$%@?ów oczywiście nie działa, a dzwonić do złodziei za 10 ziko minuta nie zamierzam, bo zapłacę więcej niż za bilety.

#ryanair
  • 3
@Reczi: ryanair zamiast zwracać wpłaty za odwołone loty z poprzedniego roku to pomimo deklaracji o chęci zwrotu gotówki automatycznie przydzielał voucher do wykorzystania (chyba do końca roku). Aby odzyskać pieniądze należało skontaktować się z supportem i ich poinformować, że rezygnujesz z vouchera.

W Twoim przypadku podejrzewam, że ci się po prostu przeterminował voucher.
@Reczi: Spróbuj chargeback w banku. Ja mam santander i robiłam już 3 razy i za każdym razem oddali mi kasę ze niewykonaną usługę. Nawet jak dostałam voucher, którego nie chciałam. Szybko o sprawnie