Wpis z mikrobloga

@pablonzo: jakiś czas temu poznałem różową 17 lvl, która też pisała z telefonu mamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie była jakaś technicznie upośledzona czy zdziwaczała, po prostu nie był jej potrzebny do szczęścia
  • Odpowiedz
  • 18
@paki82 najgorzej jak rozmowa trwała 6 sekund i policzyło za całą minutę a Ty się rozłączyłeś po 6 sekundach ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
  • 14
@owl152: smsm po 1gr w idea. Kupowało się pakiet za 5zl i było się królem.

Dokładnie to 6zł za 600 smsów. Potrafiłem w jeden dzień na lekcjach cały pakiet wykorzystać xD
  • Odpowiedz
@slobkin: Plus miał chyba 500 za 5 zł. Korzystało się. Teraz już nie to samo, płacisz +/-25 zł masz sms i minuty nielimitowane i jeszcze 10 GB Internetu :D Wtedy nie myślało się o Internecie w telefonie.
Pamiętam jak chyba Era/T-Mobile uruchomiło usługę, że można było używać mobilnego GG za 7 zł na miesiąc czy jakoś tak :D

@nick_of_time: kupić drugi telefon było i numer nowy :D
  • Odpowiedz
@pablonzo zawsze można w wizytówce odpisać #pdk


Kurde pamiętam jak się "strzałki" puszczalo do znajomych tak bez celu a jak się kogoś chciało wkurzyć to się szybko odbierało i ofiara miała minus 1.80 PLN xD
  • Odpowiedz
@ArniHell: grosz na 767 i pakiecik 600smsow za 6 zł ;p i ja na nokiii 3310 potrafiłem wypisać te smsy w 2-3 dni na klawiaturze t9 a teraz na qwerty nie chce mi się na messemgerze odpisac często, wolę zadzwonić xD
  • Odpowiedz