Wpis z mikrobloga

Podoba mi się teraz ten #hearthstone
Kopiujesz sobie kilka talii z intenretu, drapiesz się po jajkach i zagrywasz karty w curve i gry same się wygrywają. Poziom intelektualny wymagany do grania w tę grę jest taki, że niedorozwinięty szympans z dwoma szarymi komórkami jest w stanie wbić legendę.

C'thun Mage- wyrzucasz karty, high roll to gierka easy win, low roll to troszkę dłużej trwa ale wciąż jakikolwiek poziom zaangażowania zwojów mózgowych w zagrywanie kart nie występuje.

Paladyn(wszelkie wariacje)- zagrywasz każdą świecącą się na zielono kartę i essa od przodu. GG NOOB EASY GAME

Tickatus Warlock- to samo, z tym że za 6 many masz koksa 8/8, który pali oponentowi pół decku XDDD Big brainy pracowały nad tą kartą

Evolve Shaman- to jest dopiero rak- tura czwarta a gość ma stół który Cię zabija w następnej turze.

Przecież te karty robią idioci, po co ja w ogóle marnuje swój czas?
  • 7
@Piewca_Zaglady: Ostatnio pograłem przez parę dni standard i nie wiem jak Wy możecie w takiej gówno mecie grać. Przecież to nawet blisko mety z wilda nie stalo. Po prostu grasz w zły tryb - w wildzie bez rozkminy nawet głupimi agro nic nie ugrasz. Zmieć tryb na właściwy, a nie narzekasz