Wpis z mikrobloga

Mam obecnie P20 Pro. Telefon dobrze się sprawuje, ale to już staruszek trochę i chciałbym się przesiąść na coś lepszego. Czy Huawei P40 Pro jest warty kupna pomimo braku usług Google? Z tego co widziałem da się to obejść i pobrać aplikacje. IPhone'a nigdy nie miałem, ale kusi by w końcu się przesiąść z androida. Do Samsungów nie jestem przekonany. Innych nie biorę za bardzo pod uwagę, bo nie wiem nic o tych markach.
#telefony
  • 10
Przesiadłem się z androida na iPhone. To była moja najlepsza technologiczna decyzja. Działa po prostu szybciej nie ma żadnych przycięć jest mega stabilny i nie sprawia żadnych problemów, wszystko po prostu działa, myślałem że iOS mnie ograniczy, ale nic bardziej mylnego.
@Pejoot: Aparat jest moim zdaniem świetny, bardzo dużo wyciągniesz. Mam iP11 i mój następny to będzie iP13 Pro bez żadnego zastanowienia. Bateria trzyma bez problemu cały dzień przy normalnym użytkowaniu. Ekran LCD w moim modelu co prawda OLED nie jest ale kolory ma ładniejsze niż Samsungowe amoledy.
Okej, dzięki wielkie. Będę się rozglądał za jakimś iP, mam nadzieje że to będzie dobry wybór bo to moja pierwsza przesiadka z Androida na iOS'a, więc lekka obawa jest.
@BurakSuchodolski: Zaczął się zawieszać momentami i bateria jest coraz słabsza. Muszę go coraz częściej ładować. Mam wrażenie, że to wina Androida 10 którego wgrałem. Od tamtej pory coraz gorzej się spisuje.
@BurakSuchodolski: Z jednej strony szkoda, ale jak nie wymieniasz co roku telefonu to warto wydać trochę na porządny telefon. P20 Pro jest naprawdę dobry, ale już niektóre parametry cierpią no i ja już bym się zastanowił nad czymś innym. Szczególnie że już z tego co wiem nie będzie dostawał kolejnych aktualizacji. Mogę jedynie zaczekać na P50 który może przywróci usługi Google, chociaż wątpię i wtedy byłbym zainteresowany kupnem, ale cena też
@Pejoot bierz p40 pro, mam i w ogóle nie brakuje mi Google. Mam wszystkie aplikacje z których korzystam, bez problemu są się zainstalować yt, mapy Google, Ci co nie mieli telefonu w ręce, najwięcej się wypowiadają.