Wpis z mikrobloga

Telefon Redmi note 9 pro restartuje się sam przy używaniu google maps oraz po prostu gdy leży nie używany. Czasami restart następuję nawet po zrobieniu zdjęcia. Telefon zaniosłem na gwarancję ale właśnie wrócił z notatką,że jest sprawny i nie została wykonana żadna naprawa. Widziałem, że problem jest dosyć powszechny. Czy ktoś może poradził sobie z tą usterką? Bo ten serwis to jakiś żart.
#redminote9pro
  • 12
@9mariusz4: Ogólnie ten problem jest na tym tel zgłoszony do xiaomi i niestety trzeba czekać, aż łaskawie usuną ten błąd, gdzieś na forum xiaomi jest o tym, każdy note 9 pro restartuje się przy nawigacji po restarcie nie działa transfer danych trzeba go ręcznie wyłączyć i znowu włączyć itd.

Pozostaje czekać na jakąś aktualizacje
Odgrzebię temat... miałem restarty od nowości podczas rozmów (sporadycznie). Oddałem do serwisu, wymienili płytę główną i na ten moment jest ok.
@PeeWuu: Mireczku, mam ten sam problem od dłuzszego czasu, powiedz mi: 1.wysłałeś tel do serwisu CSS w piasecznie ? 2.Wymienili Ci płytę za pierwszym razem ? 3.Dołaczałes jakieś nagranie na którym widać restart telefonu ? Obawiam się, że jak wyślę im tel ot tak a tel. się u nich nie zrestartuje (czasem restart następuje po 2 minutach, czasem 2 godzinach) to odesla mi go z powrotem,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ArtGallery: Oddalem na rekojmie do rtv euro agd, nie wiem w jakim serwisie byl ten telefon. Też sie bałem że stwierdza ze przecież u nich wszystko działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodatkowo napisalem w zgłoszeniu ze można wyczytać na forach że to typowy problem tego modelu i że to na pewno kwestia hardware wiec interesuje mnie tylko wymiana telefonu na nowy (ostatecznie zgodziłem się na wymianę płyty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ArtGallery: Myślę że spróbować nie zaszkodzi, najwyzej będziesz bez telefonu 2 tygodnie. Z nagraniem problemu zdaję sobie sprawę ze moze byc ciężko bo u mnie tez zbyt losowo występowało. A i telefon przywracałem do fabrycznych ustawień przed oddaniem do serwisu - zeby mi nie zarzucili że mam jakąś aplikacje która się może gryzc z inną albo jakieś inne bezsensowne wytłumaczenie
Tel. wrócił, wg. nich sprawny, w gratisie dostałem kilka głębszych rys. Wszystko co miałem od Xiaomi psuło się w ciągu 1-1.5 roku, ostatni raz kupiłem chiń**e gówno( ͡° ͜ʖ ͡°)