Wpis z mikrobloga

@trejn: #!$%@? jajca gdzie kto się tatuuje i kto ile ma lat, nie moje dzieci
ale jak ktoś się tatuuje już na twarzy to lepiej niech ma wytatuowane całą resztę ciała i zarabia tatuując innych, bo w pracy z klientem nie wróżę mu sukcesów xD

Miałem koleżankę, która miała tatuaż na skroni, włosy praktycznie wszystko zasłaniały, ale na na większość rozmów o pracę miała tak spięte włosy, że było widać.
  • Odpowiedz
@trejn: Eh, kiedyś widziałam w Szczecinie w monopolowym po 1:00 jakąś kobietę, która wyglądała jak pic rel tylko 20 lat starsza. Wydzierana ręce, masa blizn na rękach najpewniej po cięciu się, dziury po tunelach i takie tam.

Pani była uśmiechnięta, bardzo miła i pomocna, a pracująca pewnie za grosze, w szarym paskudnym sklepie, do którego same menele przychodziły.

Niby ludzie sami sobie układają życie, ale podziwiam wolę walki i pokorę,
  • Odpowiedz
@trejn: wedlug obecnego trendu na wykopie to to jest w 100% normalne.
Robisz ze swojego ciala brudnopis - nic wam wykopki do tego
Jestes ulana swinia i zdechniesz na cukrzyce - jej cialo.jej sprawa
Ubierasz sie jak dziwka na wigilie - ma do tego prawo
Siadasz w oknie, bawiac sie jajami podczas prawicowego marszu - jestes bohaterem bo walczysz o prawa osob z zaburzeniami
Mozna tak wymueniac i wymieniac
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@trejn: w żadnym mcd roboty nie dostanie, kadry nawet ludzi z dredami nie przyjmują bo ryzykują spadek obrotów, ba, nawet w mcd jak ktoś ma tunele to musi je plastrami zakleić. Ofc szanuje to bo też bym nie zjadł maczka od kogoś kto ma balasy na głowie i śmierdzi gównem. Raz przyszedłem gorzej ogolony do pracy to szef powiedział że nie wejdę dopóki nie ogole się na gładko, zarost miałem
  • Odpowiedz
Powinna znaleźć w mączki a i w sieciówce bym jej dał. Bardzo pozytywnie, że w tym wieku bierze sprawy w swoje ręce, ale z drugiej strony gdzie wsparcie rodziców do czasu ukończenia edukacji?
  • Odpowiedz
@trejn po przejrzeniu jej Instagrama nie wydaje mi się ona być jakimś złym człowiekiem - nie odstrasza fałszem przez co powoduje mniejsze stężenie raka niż typowe julkowe konto na Instagramie. Ot nastolatka z zaburzeniami psychicznymi. ¯_(ツ)_/¯ ale i tak jest lepsza od typowych julek co to słodkim głosikiem wciskaja produkty do sprzedaży i gadaja że są niezależne finansowo bo mają własną firmę bitch XD (za hajs starych baluj ( ͡
  • Odpowiedz
jeżeli przez tatuaże nie uda mi się nigdzie dostać, to się chyba pochlastam


@trejn: przynajmniej zdaje sobie sprawę z tego, że to ona sama sobie to zrobiła na własne życzenie i że sama siebie może za to pochlastać, a nie jak Julki, że "to wina społeczeństwa, że nie toleruje mojego stylu"
  • Odpowiedz