Wpis z mikrobloga

@K4rpik: po prostu ciekawi mnie co Pan Artur chciał osiągnąć, robiąc sobie domowe studio ze ścianką z komiksami Dragon Balla. Nie wyobrażam sobie poważnego europejskiego czy amerykańskiego polityka na takim tle, ale w sumie nigdy nie traktowałem polityków Konfederacji jako poważnych polityków, więc wszystko się zgadza.
A DB też oglądałem :)
: po prostu ciekawi mnie co Pan Artur chciał osiągnąć, robiąc sobie domowe studio ze ścianką z komiksami Dragon Balla. Nie wyobrażam sobie poważnego europejskiego czy amerykańskiego polityka na takim tle, ale w sumie nigdy nie traktowałem polityków Konfederacji jako poważnych polityków, więc wszystko się zgadza.


@olejaszko: może chciał coś ukryć za tym?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@olejaszko: polityk jest poważny wtedy gdy ma kij w dupie i należy do jednej z poważnych partii które od 30 lat utrzymują zbrodniczy ustrój Rzeczpospolitej
@olejaszko: szczerze to się zastanawiam jak według gimnastyków moralno-etycznych będzie wyglądała polityka za 100 lat, gdy już teraz nie jest niczym dziwnym gdy wielkie wielomiliardowe korporacje korzystają ze wszelakich memów internetowych dla promocji swoich marek XD