Wpis z mikrobloga

@Negatyf: decyzja jak decyzja, ciężko ocenić czy dobra, ale jak ktoś nie ma rachunku bankowego ani bitomatu blisko, to zrozumiała...Poczta to solidna firma jeśli chodzi o wypłaty. W kantorbitcoin.pl jest ograniczenie do 60 tys., także aktualnie 1 BTC w jednej transakcji nie da się wypłacić
  • Odpowiedz
@jegertilbake: no #!$%@? najlepiej jakby Ci concierge przynosił na złotej tacy świeże banknoty w 2h od zlecenia i jeszcze, żeby kantor za to dopłacał. jak komuś 400 zł robi różnice, to niech #!$%@? przez 2godziny do bitomatu - dla każdego według potrzeb i możliwości
  • Odpowiedz
@jegertilbake: przede wszystkim nie wiem skąd wziąłeś to 8%, prowizja przy sprzedaży BTC w KantorBitcoin.pl jest 1.5% i nie ma tu żadnych dodatkowych opłat, jeśli leci wypłata gotówkowa przez listonosza to dochodzi 3%, które zabiera Poczta. Nie kojarzę więcej opłat, a pewnie jakby były to musiałbym o nich wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie rozumiem po co i na co miałbym przed podróżą wymieniać EUR na lotnisku,
  • Odpowiedz
@jegertilbake: #!$%@? nie wiem gdzie w tej chwili cena 1 BTC jest 129600, bo na bitbay jest 122295 zł...a teraż korzystając ze swojej wiedzy z podstawówki policz marżę.

ps. 4coins podaje kursy wszystkie bez opłat i prowizji, nie wiem jak inpay
  • Odpowiedz