Wpis z mikrobloga

@Meferius: Uzywam, normalnie działa, tylko musisz miec kabel usb C zeby go zaktualizowac i normalnie sie laczysz po bluetooth, albo mozesz od razu kupic z adapterem to wtedy laczy sie przez swoj adater a nie bluetooth, w zestawie jest za 10zl wiecej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taki kabel masz w zestawie charge&play (akumulator + kabel) co jest dobrym rozwiazaniem zamiast kupowanie paluszkow.
  • Odpowiedz
@Meferius: NIE jest potrzebny. On tylko pozwala na uzywanie pada w pelni, ale bez niego tez dziala tak samo, po prostu nie podlaczysz sluchawek czy jakiejs przystawki z klawiatura z czego i tak na 99,9% nie skorzystasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jak juz kupujesz to rownie dobrze mozesz kupic z adapterem bo sam adapter kosztuje stowe, a w zestawie z padem wychodzi ze kosztuje kilkanascie zl.
  • Odpowiedz
@Meferius: Pad od Xbox one. Jak masz win 10 to idzie po bt. Jak starszy win to kabel albo adapter dokupić ms. Pad od series S/X ma usb c, starszy ma microusb (od one, ones, onex)
  • Odpowiedz
@pablo397: Nie wiem ile baterie starczaja bo uzywam charge&play tego akumulatorka od M$ i do tej pory uzywalem go z 30h i nie musialem ladowac. Ale pojemnosc ma ten akumulatorek malutka bo chyba 1400mAh, gdzie paluszki ktore mozesz ladowac maja z 2400 jeden ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sluchawki podlaczasz do pada kablem jak laczy sie przez adapter, jak po bt to nie beda dzialac, inna opcja to
  • Odpowiedz
@Meferius: mam Xboxa series X i polecał bym ci pada od Xboxa One, te nowe pady są nie dorobione, przyciski gorzej chodzą, zacinają się, do tego pad jest o wiele głośniejszy niż starsza wersja, jedynie lepiej leży w dłoni .
  • Odpowiedz
@ainam102: może jakaś wadliwa sztuka, ja po tych kilku tygodniach z nowym padem od Xa właśnie miałem mieszane uczucia wracając do poprzednika. Jakiś taki śliski, lekki, miękki plastik nie wiem, pewnie kwestia przyzwyczajenia.
  • Odpowiedz