Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
No dobra mireczki spod tagu #dart - wiem jaką macie opinie na temat elektronicznych tarcz. Też chciałbym sobie sprawić normalną tarczę w stylu winmau blade 5, ale to juz są koszty spore a ja jestem totalnym początkującym i po prostu nie wiem czy potrafiłbym trafiać w tarczę ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś mieliśmy z rodzeństwem tarczę i skończyło się na szpachlowwaniu ściany i to w sporej odległości wokół tarczy. I teraz chodzi mi po głowie żeby na początek sprawić sobie najtańszego elektronicznego cudaka z Decathlona za 80 zł po to, żeby nauczyć się w ogóle celnie rzucać. bo na ten moment jak zacznę rzucać to raczej będę się starał trafiać w tarczę, a nie trafiać w konkretne pola na tarczy XD ma to sens czy pieprzę jak potłuczony?
  • 12
  • Odpowiedz
@xewep10: nie znam się aż tak, ale ja jestem zadowolona ze swojej blade5. Co do rzutek to kwestia indywidualna, na pewno nauczona doświadczeniem polecam całe stalowe, mam dość długie i na takich 21g mi wygodnie, mąż ma 22, ale krótkie i już mi się niewygodnie rzuca. Kwestia tego jak zaczniesz i się nauczysz i potem przyzwyczaisz. Niech ktoś inny się jeszcze wypowie. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@butterfly: tego się obawiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Madziakk też myślałem żeby dać tablicę korkową pod spód, dobry patent. Tylko gurwa jak ja to wszystko powieszę jak mam tylko młotek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kibellos: no ja mam 120x90, ale myślę że 100x80 byłaby dobra, no koniecznie musi być wiertarka, bo sama tarcza jest ciężka, dlatego ja mam wzmocnioną wkrętami tą tablice
  • Odpowiedz