Wpis z mikrobloga

@Niewiemja: Doszłam do wniosku, że przy nawilżaczu i trochę zaburzonej cyrkulacji teraz w zimie/chłodzie warto po prostu odgrzybiać profilaktycznie co bardziej wrażliwe.

w tych roślinach krążą takie dawki topsinu i ridomilu

Może to taki grzyb co go żaden topsin nie wydusi. U Ciebie nic mnie nie zdziwi xD
  • Odpowiedz
@Woofinka: Nukemolozaurus #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz 30, a potem im walisz po 70


@magnes125: 60 góra :D Schnie szybciej niż nawilżacz daje rade nawilżyć :D Pokrętło od kaloryfera mi sie zepsuło i go wyłączyć nie moge ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na szczęście nowy parapet go zasłoni xD
  • Odpowiedz
@Niewiemja: Ja nie wiem co jest, ale mi nawet epipremnum pada. xD Wyjdzie tak, że po zimie zostaną tylko najsilniejsi zawodnicy czyli sanseveria i zamiokulkas. xD Sukulenty też robią się jakieś wypłowiałe, listki odpadają itp. Jest ciężko.
  • Odpowiedz
@Niewiemja: No właśnie sukulenty to ja nie pamiętam kiedy ostatnio podlewałam. xD Epipremnum teraz podlewam jak mi się przypomni, może co dwa tygodnie, a liście żółkną i usychają. Też nie jestem specjalistką, może coś źle robię. xD
  • Odpowiedz
@petunya: Zawsze można zamontować kilka żarówek i nie bawić sie w przestawianie ( ͡° ͜ʖ ͡°) To już nie czasy kiedy by to było jakąś metodą dla bogaczy, teraz to groszowe sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie też ciemno, od kilku dni dopiero słońce sie pojawia, pewnie niedługo znowu go nie będzie :D
  • Odpowiedz
@rodzer1223: Pokażesz jak wygląda? Mam takiego starego rumola. Ostatnimi laty w każdą zimę myślałam, że to już koniec, a on jakoś się zawsze odradzał. W tym się nawet szarpnęłam i go przesadziłam. O dziwo wygląda normalnie. Ta zima jest jeszcze jako tako, ale tamtej myślałam, że nic przeżyje, ale jakoś obyło się bez strat. Na spokojnie. Będzie dobrze :)
  • Odpowiedz