Wpis z mikrobloga

NewMultiShow ma ustawione minimalne wartości donejtów - nie da się wysłać mniej niż 18zł xD on juz calkowicie robi te dzieciaki na kase, małolaci wyrzucają połowe kieszonkowych żeby multi wklepał ich nick na wotlife bo za mniej mu się nie opłaca... szkoda mi trochę tych ludzi ze sa tacy glupi, ale nie dziwi mnie to - ludzie to po prostu idioci

moze juz ktos o tym wspominal, nie wiem, odkrylem to dzisiaj sprawdzajac jego streama
#wot #worldoftanks
GERM - NewMultiShow ma ustawione minimalne wartości donejtów - nie da się wysłać mnie...

źródło: comment_1609361663awf3aoZnnpZCWUioLDllMM.jpg

Pobierz
  • 11
@GERM: Ja jebe on jest tak głupi, że szkoda gadać. Ustawił by na bocie minimalny próg do czytania/wyświetlania donejtów na 15 zł i oceniał by wtedy staty. A donejty za mniejszą kwote co najwyżej by się wyświetliły i mógłby je olać XD
Nawet najwięksi (na świecie) streamerzy mają minimalny próg np 3$ i zdarza im sie te donejty czytać ¯\_(ツ)_/¯
mnie zastanawia że nikt jeszcze nie wspomniał o tym w jaki sposób ten typo gada do kamerki xd rozumiem że ten sposób mówienia jak do 10 latków spowodowany jest średnią wieku jego kanału?