Wpis z mikrobloga

Właśnie kupiłem Fife 21 na XSX i nie wiem czy dobrze zrobiłem bo ogrywam właśnie Valhalle, ale pewnie ta się znudzi za jakiś czas a Fifka będzie. Właściwie to jak zacząć w to grać? Nigdy fanem nie byłem, okazyjnie i imprezowo grałem dość sporo w okresie 14stki-15stki. Zaczynam z tym całym Ultimate Team i jak w to się gra moje pytanie. Czy żeby zacząć się mierzyć z innymi najpierw trzeba mocno grindować monety na skład grając offline, znac ten cały rynek transferowy i ceny? Czy może nie znając się na piłce tez dam radę się w to wkręcić mocniej, bo narazie tylko czuje ze #!$%@? 150 zł. :( #xbox #fifa21 #fifa
  • 6
  • Odpowiedz
@djturbina: w futa najlepiej grać na premierę gry, gdzie nie ma jeszcze miliona kart. Teraz pewnie już normalny Ronaldo za słaby i must have wersja świąteczna itd. Za chwilę karty Player of the year potem Player of the season i tak w kółko.
  • Odpowiedz
@djturbina: odpal sobie mecz w trybie Volta, 4x4 do tego mniejsza mapka z bandami typu Miami i bzikaj, jak normalne mecze zawsze mnie odpychały swoją powolnością tak Volta ma świetną dynamikę i grywalność. No i możliwość podawania do samego siebie od band, re wel ka. (Grałem w Voltę w Fifie20 ale mam nadzieję że w 21 też jest ten tryb?)
  • Odpowiedz