Wpis z mikrobloga

Hmmm. Kolega z pracy mi napisał, że nasz inny kolega trochę się mnie boi od czasu, gdy w pracy zażartowałem, że bym go wyruchał, bo jest ładny, drobny i wytatuowany, a sam w sumie nie spółkowałem z pół roku.
To chyba znak, że czasem powinienem zastanowić się nad tym, co mówię i że nie wszyscy mają tak #!$%@? poczucie humoru.
  • 10
  • Odpowiedz
  • 2
@Croises Ja to mówiłem w momencie, kiedy temat był okołoseksowy, a wszyscy się śmiali z mojej deklaracji. No to tak widzę, że wspomniany kolega śmiał się, ale nie do końca szczerze. XD
Będęę musiał mu powiedzieć, że żartowałem.
  • Odpowiedz
@losowynick13: Nawet jakby coś takiego powiedział mi mój najlepszy przyjaciel którego znam całe życie też czuł. bym się nieswojo. Ciesz się, że nie dostałeś w zęby.
  • Odpowiedz
  • 3
@losowynick13 jakby to było ubrane w delikatniejsze słowa to trzeba by być płatkiem sniegu żeby obrażać się za mimo wszystko komplement. Jednak jeśli faktycznie użyłeś słowa wyruchać no to nie ma się co dziwić bo ma to jednak wulgarny i negatywny wydźwięk
  • Odpowiedz
@aret: nie rób z siebie takiej miękkiej cioty. Nie raz się gorzej żartowalo w męskim gronie. Ehh to bezjajeczne pokolenie pseudo chłopców wychowanych bez wojska i obijania się z innymi osiedlami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tamponika? @Croises:
  • Odpowiedz
@losowynick13: kiedyś zbyt często podrzucałem znajomym memy z lekkim gejowym poczuciem humoru (po prostu mnie bawiły) do tego akurat wtedy często używałem "byczq" i tak jakoś po paru tygodniach jeden ze znajomych zapytał mnie na osobności czy przypadkiem nie jestem gejem. xD
  • Odpowiedz