Wpis z mikrobloga

ale dzięki swojej inteligencji wiedzą, kiedy potencjalnie zachowywać się jak reszta społeczeństwa


@wiecznylowcaumyslow: No, więc w szkole przećwiczą umiejętność zachowywania się jak reszta społeczeństwa.

Ale przychodzi konserwa i musi się #!$%@?ć do ludzi, którzy są inni.

Więc niech inni sobie pójdą do innej szkoły. Z innymi innymi.

Wciskanie dzieci w te mundurki nic nie daje.

Owszem, daje umiejętność przystosowania się do grupy i wyłącza bezużyteczne pole konkurencji w grupie (kolczyki), na
  • Odpowiedz
@SIerraPapa:

Więc niech inni sobie pójdą do innej szkoły. Z innymi innymi.


Pięknie. Jeszcze segregacja. Segregację rasową też byś wprowadził i szkoły męskie i damskie?
Może ty sobie stwórz swoją szkołę z nakazami i zakazami, które tobie się podobają, zamiast ograniczać wolność innych ludzi?

Owszem, daje umiejętność przystosowania się do grupy i wyłącza bezużyteczne pole konkurencji w grupie (kolczyki), na rzecz merytorycznego pola konkurencji w grupie (nauka i umiejętności).


Masz pełno
  • Odpowiedz
Pięknie. Jeszcze segregacja. Segregację rasową też byś wprowadził i szkoły męskie i damskie?


@wiecznylowcaumyslow: W sumie... Czemu nie? :>

Coś robią twoim dzieciom? Czy tylko tobie się tak wydaje? Bo jeżeli nie wsadziła twojemu dziecku tego kolczyka do oka, to nie ma żadnego problemu, tylko ty go stwarzasz.

Ekshibicjonista w parku też nikomu nic nie robi, czy jednak robi?
EDIT: on też jest "inny".

Czyli dziecko, ze świetnymi wynikami w szkole,
  • Odpowiedz
@SIerraPapa: Rasista. Ksenofob. Hiperbolizujesz przykłady. Uprawiasz cherry picking. Zamordysta. I w dodatku kretyn.

Kolega wyżej też cie dobrze podsumował i ostrzegał, żeby nie prowadzić dyskusji. Bo to nawet nie jest dyskusja.

Mam nadzieje, że takich jak ty społeczeństwo zepchnie na margines społeczny, którzy nie pozwalają żyć innym.
  • Odpowiedz
Rasista. Ksenofob. Zamordysta. I w dodatku kretyn.


@wiecznylowcaumyslow: Ależ "ogarnij się z tymi obelgami".

Hiperbolizujesz przykłady

Mwahahahaha :D

Mam nadzieje, że takich jak ty społeczeństwo zepchnie na margines społeczny,

Za późno. Patrząc po zarobkach społeczeństwo chyba mnie jednak troszkę docenia.
  • Odpowiedz